V el. SMT, Signum, S4 Rally

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
W październiku zapowiada się kilka fajnych imprez m.in

V eliminacja SMT info
Signum Race & Rally Show - info pewnie wkrótce sie pojawi
S4 Rally info

To kto się gdzie wybiera? Ja celuje w SMT i S4 Rally
  
 
Ja też celuje w s4 rally, a co SMT to nie wiem, bo w tym terminie są Banovce. Ładnie że październik tak obrodził
  
 
Ja planuje SMT, ale nie mówie, że na 100% żeby nie było tak jak ostatnio...
  
 
A ja celuje w Banovce
  
 
Aa my wystartujemy w Tychach i w S4 tylko dopiero 28 bo przeniesione zostalo. Ale bada fajne trasy super oesy. 1 najprawdopodobniej szutrowy bez dziur
  
 
Cytat:
1 najprawdopodobniej szutrowy bez dziur


Takie cuda to tylko w erze
  
 
odnośnie S4 Rally, cytat ze strony AK zamkowego

W terminie 28 października br. Automobilklub Zamkowy wspólnie z Sosnowieckim Stowarzyszeniem Sportu Samochodowego S-4 zorganizuje Rally Sprint składający się z 6 prób sportowych liczących po 2,5km każda. Wszystkie próby na nawierzchni asfaltowej.

Czyli nie ma szutrowego odcinka
  
 
nikt sie nie wybiera na signum?
 
 
Signum hmmm jak bedzie info poprawne co do dlugosci nie tak jak ostatnio Ze jechales 20km po za miasto to moze tak a jak nie to nie 20 bedzie KJS chorzow
  
 
a 21-ego ma być jeszcze sprint w Chorzowie lub Świętochłowicach. Czy wie ktoś czy to się odbędzie?
  
 
Przekladane ok 3 razy z powodu pokrywajacych sie imprez. teraz sie nie pokrywa wiec moze cos z tego bedzie.
  
 
[quote]
2007-10-02 18:06:09, comar pisze:
nikt sie nie wybiera na signum?

Jedziemy Signum z Magdą - Filip coś przebąkiwał, że też no i na liście zgłoszen widziałem chyba Adama Gładysza i znajomego Trabanta 1,1 - mam nadzieję, że wszyscy spotkamy się na starcie i... na mecie (najlepiej na podium)
  
 
Ja niestety nie jadę, ale rzeczywiście Krzysiek jedzie trabantem chyba z Pasiem na prawym powodzenia wszystkim i do niedzieli
  
 
spoko, widzę już parę fajnych nazwisk w kl.1 mam nadzieję, że będzie z kim powalczyć i nikomu auto nie nawali. Chciałem pojechać tychy też w niedziele, ale chyba nici znów z tego będą
 
 
Taak w klasie 1 no wlasnie jak mamy walczyc 650 z 900 hmm ktos mi wyjasni?? Czemu nie ma juz klasy 126p i pucharow w niej??
  
 
Chyba dlatego bo to jest KJS z możliwością uzyskania pktów do licencji.
  
 
Nooo na V el MT mielsimy z Filipem swietna walke
  
 
Gratulacje dla wszystkich co na mecie! Zrobiliście fajne widowisko, było co oglądać. Z utęsknieniem czekam na profi materiał filmowy z trasy

I na koniec pozdrowienia dla Pana ściganta w czerwonym Pugu - kill roku hihi
  
 
foty pany foty...blady na f&f pisal o jakiejś wywrotce kaszla??
roman - co zrobil kolo z PUGa? tylko niemów ze go rozbił i ze to był RALLYE
  
 
na f&f nawet prawie cała ekipa się na fotkę załapała
Filip i rzabka gratulacje
Romek z tym pugiem niezłe



[ wiadomość edytowana przez: dave-rallymaniak dnia 2007-10-07 20:15:02 ]