Radio cb

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
witam kupilem dzis radio cb Alan 100 plus oraz antene 70 dzila mi dobrze ale czy trzeba zestropic ?? radio z antena w instrukcji pisze ze dobrze by bylo ale skoro dziala to po co wydawac pieniadze na strojenie
  
 
Cytat:
2007-09-27 21:09:00, jaras8917 pisze:
witam kupilem dzis radio cb Alan 100 plus oraz antene 70 dzila mi dobrze ale czy trzeba zestropic ?? radio z antena w instrukcji pisze ze dobrze by bylo ale skoro dziala to po co wydawac pieniadze na strojenie


Współczuję wyboru ....dali Ci to gratis albo kupowałeś po pijaku ??

P.S. stroić nie stroić...sprawdzić chociaż warto!....PO TO!..., że....lepiej wydawać na strojenie niż naprawiać potem zjarane radio
  
 
radio trzeba zestroić ze względu na to że możesz spalić końcówkę mocy jak będziesz nadawał przez gruchę. Strojenie ok 10zł więc na co tu sępić?
P.S. radio rzeczywiście ch****e


[ wiadomość edytowana przez: teltom dnia 2007-09-27 21:18:25 ]
  
 
mi sie wydaje ze radyjko jest dobre znam duzo osob ktorzy maja wlasnie alana 100 plus juz kilka lat i nic sie niepsuje i nienarzekaja kupywali drozsze i sie nacieli
  
 
a ja Ci mówie, że radio jest do d....

miałem takie na początku mojej przygody z CB...


potoczna jego nazwa to SZUMOFON i w pełni się z nią zgadzam.....


zresztą jak będziesz mieć okazje to porównaj choćby z alanem 48, jakimś unidenem itp....

pozdro
  
 
hmmm ja tam praktyki za duzej niemam ale jak dla mnie to radyjko wystarcza w zupelnosci w najblizszym czasie zestroje radyjko pozdro
  
 
spokojnie koledzy spokojnie
kazdy ma inne podejscie troche czasu jezdzilem z alanem 100+ i powiem ze w trasie jest dobrze jesli komus za bradzo "szumi" to na stronie cb-radio jest sposob ograniczenia szumow w tym radujki. ono jest poprostu za czule.... ale polecil bym inna antenke do tego rayjka
  
 
Jabuszko jaka antene masz na mysli????
  
 
ja mam Sirio ml 145 na magnesiku i jestem bardzo zadowolony : d tego mam radyjk TTI 770 i jest spoko

taka antenka tylko ja kupilem uzywana
  
 
http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=248362883 ja mam taka ,dalem za nia 69pln jutro zamontuje mysle ze od strony pasazera po lewej stronie przy kolanach bedzie najbardzije odpoiwednie???
  
 
Cytat:
2007-09-27 21:45:09, jaras8917 pisze:
http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=248362883 ja mam taka ,dalem za nia 69pln jutro zamontuje mysle ze od strony pasazera po lewej stronie przy kolanach bedzie najbardzije odpoiwednie???


Póki nie zostałeś zrugany przez Piotr_ka...naucz się wklejać linki po ludzku (to naprawdę proste)...

skoro twierdzisz że Alan100 jest good....se też myślę , że jak antenę przy kolanach zamontujesz to "..bedzie najbardzije odpoiwednie..."


Cytat:
2007-09-27 21:37:20, Jabuszko pisze:
ja mam Sirio ml 145 na magnesiku i jestem bardzo zadowolony : d tego mam radyjk TTI 770 i jest spoko



kminisz coś Waść...przecie wg Cię...AlanSTO jest zarąbisty...A ty jakieś TTI tu mi piszesz....(już widzę tę Kolegi jaras....radość jazdy w mieście.. ....Kolego Jaras...masz jakieś dobre radio i głośniki...oddaj potrzebującym...nie będzie Ci od teraz potrzebne
  
 
dodalem nowa kategtegorię dla CB radio
prosze umieszczac topiki w tej kategorii bo ostatnio nawet w zlotach byla gadka na temat CB
  
 
bogdan a slyszales jak to TTI dziala?? czy poprostu tak z zasady krytykujesz??
  
 
Cytat:
2007-09-27 21:45:09, jaras8917 pisze:
http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=248362883 ja mam taka ,dalem za nia 69pln jutro zamontuje mysle ze od strony pasazera po lewej stronie przy kolanach bedzie najbardzije odpoiwednie???



Pijany byłeś ??
Ile dałeś za radio - 250 - 300 PLN
Taka antena jest warta 30PLN w profesjonalnym sklepie w Mysłowicach na ulicy Mikołowskiej
  
 
Cytat:
2007-09-27 22:42:49, Jabuszko pisze:
bogdan a slyszales jak to TTI dziala?? czy poprostu tak z zasady krytykujesz??


A potrafisz czytać ze zrozumieniem*??...jak masz z tym kłopota to siem napij....(albo odwrotnie ..poczekaj do jutra i przeczytaj jesio raz )

poprostu ...jakoś...nie mogem sie tu dopaczyć krytyki TTI..z zasady







* w tej sęsie ..o poczucie humoru mi tu (też) chodziło..
  
 
Cytat:
2007-09-27 22:59:35, bogdan1 pisze:
.(albo odwrotnie ..poczekaj do jutra i przeczytaj jesio raz ) poprostu ...jakoś...nie mogem sie tu dopaczyć krytyki TTI..z zasady



moze jednak po %%% nie bede pisal na forum
  
 
Cytat:
2007-09-27 23:01:14, Jabuszko pisze:
moze jednak po %%% nie bede pisal na forum


Przeciez ty nie pijesz podobno
  
 
Cytat:
2007-09-27 21:28:31, jaras8917 pisze:
hmmm ja tam praktyki za duzej niemam ale jak dla mnie to radyjko wystarcza w zupelnosci w najblizszym czasie zestroje radyjko pozdro



nic to nie da

i tak będzie SZUMIEĆ.....

przypadkiem w trase sie nie wybieraj bo ci łeb urwie....

a i tak jak pisał Bogdan radio możesz wymontować bo i tak sie nie przyda... chyba że wyłączysz szumofona
  
 
Tyle wypowiedzi i porad w tej materii a ludzie dalej badziewie kupują

No ale cóż, ich kasa - ich problem
  
 
witam jak idzie o cb radio zapraszam nr tel 032/767-42-72 napewno cos doradze od 15 lat to sprzedaje
sp9qlm zbyszek