Radio cb - Strona 6

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Cytat:
2008-03-28 22:46:19, KRECIK0001 pisze:
za 3 miesiące przewód antenowy do wymiany bo o rant klapy się przetrze



Forum złomguny przetestowało, że będzie dobrze... abo i nie

Cytat:
ps. przyklej folię bezbarwną na dachu bo ten magnesik ci lakier porysuje



Magnesik ma folię... jakąśtagównianą.
  
 
Cytat:
2008-03-28 23:45:39, piotr_ek pisze:
Magnesik ma folię... jakąśtagównianą.





przyklej do dachu , folia na magnesie nic nie da , bo jak magnes przesuniesz to będzie rysa .

Cytat:
Forum złomguny przetestowało, że będzie dobrze... abo i nie



mój brat ma w lagunie kombi i po 3 miesiącach użytkowania przewód przetarty
  
 
Cytat:
2008-03-29 00:07:43, KRECIK0001 pisze:
przyklej do dachu , folia na magnesie nic nie da , bo jak magnes przesuniesz to będzie rysa .



Zdążyłem zauważyć

Cytat:
mój brat ma w lagunie kombi i po 3 miesiącach użytkowania przewód przetarty



Hmmm... W lagunie I? Jeśli w I to znalazł jakiś sposób na ten problem? Wiercenie odpada na starcie. Może taśmą izolacyjną dodatkowo zabezpieczę?

[ wiadomość edytowana przez: piotr_ek dnia 2008-03-29 10:31:29 ]
  
 
Cytat:
2008-03-29 10:26:01, piotr_ek pisze:
Może taśmą izolacyjną dodatkowo zabezpieczę? [ wiadomość edytowana przez: piotr_ek dnia 2008-03-29 10:31:29 ]


Nie zabezpieczaj. Poczekaj aż sie przetrze i kup normalną antenę a nie tą szprychę z obsadką.
  
 
Ta szprycha też daje radę


Świeżo po zestrojeniu jej z Alanem 100 Plus , jadąc na trasie, wyraźnie słyszałem jak gość ostrzegał ,że właśnie przejechał koło miśków na którymś tam kilometrze. Patrząc po słupkach okazało się ,że był 15 km przede mną

Cały czas mi teraz tak ładnie ściąga, ostatnio będąc w Falenicy słyszałem jak ktoś pytał o ścieżkę z Zakrętu na Siedlce



Piotrek, czym i jak kroiłeś półkę?
Też chcę wstawić radio w półkę, ale nie wiem od czego zacząć, trzeba wyciągać cały panel środkowy czy można jakoś inaczej wyciąć tył?
  
 
Cytat:
2008-03-29 18:36:13, slawekk pisze:
Ta szprycha też daje radę



Dokładnie. Luksusów nie potrzebuję... w sumie to nawet opcja nadawania jest mi zbędna póki co. A swoją drogą to co to jest normalna antena? W pancerzu stalowym kabel prowadzony... i karoseria się wyciera zamiast kabla.

Cytat:
Też chcę wstawić radio w półkę, ale nie wiem od czego zacząć, trzeba wyciągać cały panel środkowy czy można jakoś inaczej wyciąć tył?



Ale ja w złomgunie ciąłem półkę. Masz złomgunę? A czym ciąłęm... brzeszczotem
  
 
Cytat:
2008-03-29 23:49:27, piotr_ek pisze:
Ale ja w złomgunie ciąłem półkę. Masz złomgunę? A czym ciąłęm... brzeszczotem



Też muszę ciąć i to cały tył półki.

Brzeszczotem mówisz..... spróbuję
  
 
Cytat:
2008-03-29 23:52:50, slawekk pisze:
Też muszę ciąć i to cały tył półki. Brzeszczotem mówisz..... spróbuję



Ślicznie toto nie wygląda, ale ja to będę widział co najwyżej jak podświetlenie klimy zdechnie.