4 DIVY czyli E7, E8, E9 i E10 w niezwykłej sesji zdjęciowej

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Mogę powiedzieć, że jedno z moich marzeń spełniło się.
23 września 2007 r. zrobiliśmy małą sesję zdjęciową z dopiero co wyremontowaną Corollą E7. Ponieważ była piękna pogoda postanowiliśmy podjechać do P. Wernera także naszymi autkami i w ten sposób uzyskaliśmy świetny wynik 4 Corolli model po modelu!
E7 i E8 (P. Werner), E9 (moja), E10 (Maćka). Gdyby tylko E7 była Liftbackiem
Zapraszam do oglądnięcia zdjęć

Czekoladka




Z E8



Smaczki...









Serce







Smaczków cd


(ciekawostka: oryginalny napis Toyota Corolla sprawadzony na zamówienie z Japonii)





Liftbacki


Wszystkie razem






Ale jestem dumna :-]


Każdy przy swojej własności



Wszyscy razem




Koniec sesji


Gdyby ktoś chciał zobaczyć zdjęcia w większym rozmiarze, dokładniejsze - zapraszam do mojego albumu na fotosiku: >>KLIK<<
Album zniknie gdy zdjęcie zostaną umieszczona na stronie Wkurzonej Madzi


[ wiadomość edytowana przez: madzia_83 dnia 2007-09-30 15:26:26 ]
  
 
Gratuluje sesji, E7 i E8 dopracowane w szczegółach. Aż szkoda nimi jeździć. Samochody dla kolekcjonera.
  
 
tylko pogratulować

fajne autka i modelka
  
 
Cytat:
2007-09-30 16:04:36, piotr0437 pisze:
Gratuluje sesji, E7 i E8 dopracowane w szczegółach. Aż szkoda nimi jeździć. Samochody dla kolekcjonera.


Przepraszam, gratuluje przede wszystkim panu Wernerowi - wykonał kawał dobrej roboty. A Tobie Madziu, że zorganizowałaś taką sesję dzięki której możemy podziwiać takie autka
  
 
Dziękuję koledzy za słowa uznania ale w sumie to oczywiście należą się P. Wernerowi To była bardzo przyjemna sesja w przemiłej atmosferze
  
 
Podnoszę wątek ponieważ zakładka na mojej stronie już jest Zapraszam do lektury -> KLIK

A to moje zabawy:





  
 
ach sedany
  
 
Misiek jakie sedany 1 sedan a dokładnie 3:1
  
 
Cytat:
2007-11-15 08:11:03, madzia_83 pisze:
Misiek jakie sedany 1 sedan a dokładnie 3:1



Ogólnie.. "te sedany" ach och
  
 
Ponieważ adres strony się zmienił zdjęcia nie wyświetlają się podaję link do galerii 4 Div >>KLIK<<

No i Corollki Pigletta też już nie ma
Tym bardziej cieszę się, że zdążyłam zrobić tę sesję
  
 
Witam
piękna sesja. juz wiem że po ogladnieciu takich corollek będe miał piękny dzień. pewnie sporo pracy w to wlożyliście ale warto było .dziękuje i pozdrawiam.