Toyota Carina czy warto 13 latke?

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam wszystkich Nosze sie z zamiarem kupienia 13 letniej Toyoty Cariny kombi.Jako że będzie to pierwsze autko które kupie samodzielnie a drugie które w ogóle będę miała to mam parę pytań(jestem kompletnie zielona jeśli chodzi o technikę :
1) Na co zwracać uwagę przy oglądaniu autka?Wiem tylko ze szyby maja być oryginalne i lakier tez ma być oryginalny.
2)Czy w Carinach z 94roku silnik 1,6 16v, możliwe jest żeby był zainstalowany Lean burn? Jeśli tak to jak to poznać?(proszę o łopatologie ponieważ ja nawet nie wiem gdzie jest kolektor i te rurki po których można to poznać).
3)Na co zwracać uwagę przy oglądaniu zawieszenia?

Auto będę oglądać z mechanikiem ale sama też chce coś wiedzieć,zresztą lubię sie uczyć
  
 
siemanko,
szczerze Ci radzę wziąść ze sobą kogoś, kto dobrze potrafi ocenić stan samochodu bo w dzisiejszych czasach większość sprzedających chce coś ukryć
  
 
zapraszam tutaj
  
 
Suchy Dziękuje bardzo,bardzo przydatne rady.Dalej mimo wszystko jako kompletne zero jeśli chodzi o silniki nie wiem jak rozpoznać Lean Burn...Może jakieś zdjęcia lub łopatologia?dodam ze chodzi o silnik 1,6 16V GLI

[ wiadomość edytowana przez: Zuzanna dnia 2007-10-07 21:03:28 ]