Szczekaczka co i jak??

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
czy da się do każdego rodzaju CB zamontować szczekaczkę ja mam 510xl
  
 
NIE

I nie rozumiem po co zakładać osobny topic

Do tego wystarczy instrukcja radia
Radio musi mieć na tylnej ściance wyjście JACK 3.5mm z napisem PA a na panelu z przodu obok gałek musi być jakiś knefel PA/CB
Później wędrujemy do sklepu i kupujemy tubę pod PA i podłączamy kabelek - jak słuchawki




A czuwających nad wszystkim modów proszę o zamknięcie tematu i późniejszym jego skasowaniu.
Nie róbmy też tutaj śmietnika z każdej dupereli
  
 
U mnie przykładowo nie ma przełącznika PA/CB, a jest wyjście na tubę. Włożenie wtyczki powoduje odłączenie wbudowanego głośnika w radiu.


krzychu_ch-u, a co Ciebie napadło z tymi nerwami
  
 
Cytat:
2007-10-10 20:38:05, DENWER pisze:
U mnie przykładowo nie ma przełącznika PA/CB, a jest wyjście na tubę. Włożenie wtyczki powoduje odłączenie wbudowanego głośnika w radiu.




I napewno przy tym gniazdku jest PA


Stawiam litra że pisze tam EXT
Czyli dodatkowy zewnętrzny głośnik - przydatny jeżeli radio mamy zabudowane



A do większości przypadków dotyczących CB wystarczy instrukcja radia
  
 
Cytat:
2007-10-10 20:48:35, krzychu_ch pisze:
I napewno przy tym gniazdku jest PA Stawiam litra że pisze tam EXT Czyli dodatkowy zewnętrzny głośnik - przydatny jeżeli radio mamy zabudowane



Dobrze gadasz..

Cytat:
2007-10-10 20:48:35, krzychu_ch pisze:
A do większości przypadków dotyczących CB wystarczy instrukcja radia



..a jeśli takiej nie posiadamy.


Cytat:
2007-10-10 20:48:35, krzychu_ch pisze:
Stawiam litra



Napić to możemy się zawsze i z przyjemnością z mojej strony przy najbliższej okazji..
  
 
To tera ja zapytam

Czy pod wyjście EXT (PA) podpinamy zwykły gośnik bez jakiś dodatkowych wkładów - wzmacniaczy?

Wsadziłem moje radio do pułeczki i jakoś tak dziko słychać, chyba podepnę zewnętrzny głośnik.
  
 
Cytat:
2007-10-11 07:21:32, kisztan pisze:
Czy pod wyjście EXT (PA) podpinamy zwykły gośnik bez jakiś dodatkowych wkładów - wzmacniaczy?


Tak.

-----------------
czasem tu zaglądam
  
 
Cytat:
2007-10-11 07:21:32, kisztan pisze:
Czy pod wyjście EXT (PA) ...




Nie mylmy tych dwóch pojęć

Pod EXT mamy zwykłe głośniczki w gustownej obudowie a pod PA (głośnik zewnętrzny) mamy głośniki zabudowane nierzadko w wodoszczelne obudowy
  
 
Cytat:
2007-10-10 21:59:55, DENWER pisze:
.a jeśli takiej nie posiadamy..



A jakie masz radio
  
 
Cytat:
2007-10-11 14:13:59, krzychu_ch pisze:
Nie mylmy tych dwóch pojęć Pod EXT mamy zwykłe głośniczki w gustownej obudowie a pod PA (głośnik zewnętrzny) mamy głośniki zabudowane nierzadko w wodoszczelne obudowy


Przecież nie napisałem EXT/PA
  
 
Cytat:
2007-10-11 14:13:59, krzychu_ch pisze:
Nie mylmy tych dwóch pojęć Pod EXT mamy zwykłe głośniczki w gustownej obudowie a pod PA (głośnik zewnętrzny) mamy głośniki zabudowane nierzadko w wodoszczelne obudowy



Jasne, ze tak jest standardowo... Tym niemniej pod wyjscie PA można podłaczyc równiez taki zwykły głośnik i gwarantuje że będziesz mógł nadawa publicznie
  
 
Cytat:
2007-10-18 20:32:21, DoktorX pisze:
Jasne, ze tak jest standardowo... Tym niemniej pod wyjscie PA można podłaczyc równiez taki zwykły głośnik i gwarantuje że będziesz mógł nadawa publicznie

przeczytałes ten watek cały