Proponuje ma³y zlocik w Bia³ymstoku!!!!!!!!

  
Sortuj wg daty:
rosn±co malej±co
Mam taka mala propozycje. Fajnie by bylo zapoznac sie ze wszystkimi klubowiczami (chociaz z bia³egostoku) na jakims malym zlocie ktory mozna zorganizowac na bia³ostockim lotnisku przy krywlanach. Co wy na to????
  
 
Witam
ja mam w tej chwili masê roboty,nie wiem czy w weekend nie wyjadê na dzia³kê.Zapodajcie parê terminów,je¿eli bêde mia³ czas to przyja je¿eli nie to nastêpnym razem
Pzdr Grzesiek
  
 
Troche zapozno bo przez caly rok byly organizowane spotkania.Jak cos to daj znac a mozemy sie umowic na terenie politechniki po co tak daleko.
  
 
Witam
W sumie ten w±tek powsta³ trochê dawno, ale ja sam ubolewam nad tym, ¿e znalaz³em te forum w³a¶nie w tygodniu, kiedy odby³ siê ostatni spocik w Bia³ymstoku Co za pech. Tak wiêc jestem tu w miarê nowy i nie mia³em okazji z nikim siê spotkaæ "na wizji" dlatego ponawiam propozycjê kolegi jacavip: mo¿e jaki¶ ma³y weekendowy spocik? W dodatku jutro pewnie jak zwykle bêdzie troche ludzi na Krywlanach. Jest kto¶ chêtny?
  
 
No hej,na Krwylana h jutro,tzn dzis to niebardzo,za duzo tam luda.Mo¿e spocik za tydzien np w niedzielie przy politecnice?
Proponuje kontakt via e mail,lub GG ludzi z Bia³egostoku,co do terminu i godziny.My¶lê ¿e jako¶ sie zgadamy,a spocik przed zlotem ogólnopolskim to jest kurna konieczny u nas
Pzdr Grzesiek
  
 
Witam
Dla mnie termin za tydzieñ w niedzielê pasuje. Ca³y tydzieñ mnie nie bêdzie,ale w weekend ju¿ powinienem byæ. Nie bardzo bêdê mia³ dostêp do netu a ju¿ wogóle do mojego kompa, ale maile bêdê odbiera³, wiêc jak ju¿ bêdzie wiadomo o której i ile ludzi bêdzie, to proszê o info na e-mail (jest w profilu). Czyli na razie wstêpnie: niedziela, polibuda. Trzeba dogadaæ godzinê i kto bêdzie
  
 
W ta niedziele chcecie sie spotkac ? Jezeli tak to ja sie pisze na to polibuda tez mi pasuje godzinka wybierajcie sami dla mnie rybka sadze ze lepiej nie tak ostro wieczorem ale skoro nikt nie rzucil godziny to ja strzele co powiecie o 14.00? Mnie poznacie po czerwonej furce z hamsko przyciemnionymi lustrzankami ktorych nadal nie moge sie pozbyc odrazu moze obgadalibysmy wstepnie kto juz wie ze jedzie na zlocik gdzie bysmy sie spotkali o ktorej zeby nie bylo pozniej ze zapomnialem i juz sie umowilem
  
 
OK,skoro nie ma innych propozycji,to ja wysy³am meile do ludzi.
Godzina 14,parking za politechnik±,od strony ¶wierkowej,za wydzia³em budownictwa.
Góral,albo Kacper,prosi³bym o zmianê tytu³u w±tku,tak zeby zawiera³ datê i podwieszenie go do niedzieli
pzdr Grzesiek
  
 
Jak tak to i ja siê piszê t± niedzielê mam woln± godzinka 14 ok jestem na 99%.pozdrowionka BIA£OSTOCKIM ³adziankom
  
 
ja sie pisze "eXtreme" "³adna" "7" bede na 100%.
pozdr.
sevi
  
 
Grzesiu powiadomiles juz wszystkich o spotkanku na pb tak jak pisales ;] ?
  
 
Tak,wys³a³em meile,ale jakos zbytniego zainteresownia nie zauwazy³em
  
 
Trudno takie jest zycie jutro pogadam z soopem bo rano bede go widzial a jak nie chca lub nie moga ;] trudno spotkamy sie w mniejszej grupie i wszystko ustalimy prawem wiekszosci nad nieobecnymi czyli demokratycznie
  
 
Shit shit shit
W³a¶nie dosta³em telefon i na 95% nie bêdzie mnie przez weekend w Bia³ymstoku,bo sprzedaje mieszkanie i muszê wywie¼c resztê rzeczy z niego.Jak siê wyrobiê na 14 godzine na niedziel to dobrze,jezeli nie to niestety,co do zlotu sie dogadacie jakos,ja i tak na 90% jadê w piatek integrowaæ sie z warszaw± i reszt± kto zechce jechac wczesniej
W³a¶nie do Soopa smsa wys³a³em,wiec jak cos to sie z nim dogadasz i znów na shellu tyle ze wieczorem sie spotkamy na 3 auta i moze ktos jeszcze dojedzie
  
 
Po pierwsze jutro jade robic tlumik troche mi pali ale jezeli nie starczy ci kolek mozesz liczyc na moja pomoc w tej przeprowadzce

Po drugie jezeli nie mozesz o 14 trudno wyjdzie ze ze 3 osoby beda ;] przekaze wszystko co ustalimy

Po trzecie moze i ja bym pojechal w piatek wiecie zawsze to razniej w grupie dla mnie :] ale musze to uzgodnic z laska ktora ma prace mniej elastyczna od mojej
  
 
mamy pecha do tych spotkan, no nic, kto bedzie to bedzie. ja sie wybieram. do zobaczenia ktokolwiek tam bedzie.
pozdrawiam.
  
 
No sevi jak cusik czekam na te fotki ;]
  
 
Wreszcie w domu,jestem ledwo zywy,zaraz skocze po browar i bêdê odpoczywa³
Jak sie spocik uda³ panowie?
  
 
no no!!! Przyznam ze nie wiedzialem ze tyle osób przyjedzie na ten bia³ostocki zlocik przy politechnice Pozdrawiam kolegow ktorzy sie zjawili Liczylem ze sie zjawicie!!! Pozdrawiam wszystkich 3majcie sie!!!!!
  
 
A dzieki dzieki za pozdrowionka Grzesiu no czy sie udal sadze ze tak zalano mi wode do chlodnicy prawie pustej dowiedzialem sie o paru waznych rzeczach jak np. nieumocowany akumulator ;p. po raz pierwszy widzialem wnetrze samarki niskoprofilowki w 2107 takze ja uwazam wyjazd za udany tylko ci uczestnicy z 1500 tak szybko znikali z przodu