Dostęp do forum tylko po zalogowaniu

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Mam pytanie do panów M. Czy jest możliwość wejścia do naszego forum tylko po zalogowaniu się?
Wzorem AK można wejść na głowną stronę klubową bez logowania się,a dalej to już po założeniu konta.
Moje pytanie jest nie bez kozery,bo byle jaki ch...... może założyć sobie konto w motonews i wejść na każde klubowe forum namieszać popisać głupoty i więcej się nie pojawić.To moim zdaniem zaśmieca forum.
Mało razy wpadał jakiś fajansiarz zadawał pytanie dotyczące poloneza i było to jego pierwsze i ostatnie wejście do motonews.

Co koledzy klubowi o tym sądzą???
  
 
rowniez coraz czesciej o tym mysle
jest taka opcja ale chyba ogolna
albo wchodzisz i wdzisz wszystko albo nic
ale przypatrze sie jeszcze tematowi
  
 
Cytat:
2007-10-25 22:16:45, cezariusz pisze:
rowniez coraz czesciej o tym mysle


I ja też popieram takie rozwiązanie jeśli takowe jest możliwe.
  
 
Cytat:
2007-10-25 23:07:26, YeLonkoskY pisze:
I ja też popieram takie rozwiązanie jeśli takowe jest możliwe.


A ja nie. Wolność rządzi, nie zamykajmy się, nie twórzmy murów w wirtualnej przestrzeni.
Niech każdy może do nas przyjść, jak mu się będzie podobało to zostanie, jak będzie chciał bydło robić to mamy tu grupę, która go do tego szybko zniechęci.
Za chwilę będziemy cenzurować posty, a później do nieprawomyślnych o 6.02 będzie CBA wpadać ??
  
 
Ja proponuję pośrednie wyjście. Czytać wątki ogólne (nie klubowe) mogą wszyscy, ale pisać juz tylko zarejestrowani w klubie.
Pytanie tylko co zrobić z żółtodziobami...

-----------------
czasem tu zaglądam
  
 
Cytat:
2007-10-25 23:49:17, n0ras pisze:
Wolność rządzi..........



Jakoś tego nie zauważyłem na AK




[ wiadomość edytowana przez: JaRabbit dnia 2007-10-26 07:33:55 ]
  
 
Cytat:
2007-10-26 04:05:30, Adam4302 pisze:
Ja proponuję pośrednie wyjście. Czytać wątki ogólne (nie klubowe) mogą wszyscy, ale pisać juz tylko zarejestrowani w klubie. Pytanie tylko co zrobić z żółtodziobami...


Popieram rozwiązanie Adama.

Wk**wia mnie rozwiązanie Autokącika.
Logowałem się już tam chyba z 3 razy, na autoryzację za każdym razem czekałem ponad tydzień.
A chciałem tylko poczytać (nie zakładać posty) informacje o rozrządzie w Lanosie.

Myślę, że nasze form i tak jest jeszcze spoko.
Popatrzcie co się dzieje na LPG.
Tam dopiero jest burdel.....
  
 
Czytanie dla każdego, a pisanie po zalogowaniu się. TO JEDYNE SŁUSZNE ROZWIĄZANIE.
Chciałem poczytać o nubirze to musiałem się zalogować i 2 dni czekać na aktywację, chciałem poczytać o złomgunie to również musiałem się zalogować. BEZ SENSU!!!!
  
 
Cytat:
2007-10-26 07:52:13, piotr_ek pisze:
Czytanie dla każdego, a pisanie po zalogowaniu się. TO JEDYNE SŁUSZNE ROZWIĄZANIE. Chciałem poczytać o nubirze to musiałem się zalogować i 2 dni czekać na aktywację, chciałem poczytać o złomgunie to również musiałem się zalogować. BEZ SENSU!!!!



Dokładnie, takie całkowite zamknięcie zniechęca juz na wejściu, ja przynajmniej omijam takie fora, bo nie mam czasu na logowanie, czekanie, odbieranie maili, potwierdzanie i inne duperele jesli nawet nie wiem co jest na tym forum i czy będzie to dla mnie przydatne, czy też nie.
  
 
Cytat:
2007-10-26 04:05:30, Adam4302 pisze:
Pytanie tylko co zrobić z żółtodziobami...


A 'żółci' poczekają aż staną się memberami Czy widzisz w tym jakowyś problem?
PS. według mnie taki układ jak jest na forum, jest optymalny.


[ wiadomość edytowana przez: Nerwica dnia 2007-10-26 16:07:03 ]
  
 
Cytat:
2007-10-26 16:05:28, Nerwica pisze:
A 'żółci' poczekają aż staną się memberami Czy widzisz w tym jakowyś problem?



Może tylko taki, że mając jedynie możliwość czytania postów bez możliwości pisania własnych to dopóki będziesz Żółtodziobem nawet się przywitać nie będziesz mógł nie mówiąc o zadaniu jakiegokolwiek pytania. Czyli wg. tej teorii po 19 dniach na forum [bo tyle tu jesteś] nie założył byś 4 własnych wątków i nie napisał byś 27 postów [bo tyle założyłeś i napisałeś].

W samym temacie dodam, że możliwość czytania postów bez możliwości czytania wątków klubowych chyba funkcjonuje i z tego co pamiętam [a nie było to aż tak dawno] to Żółtodziób nie może czytać wątków klubowych i pisać w nich. W innych wątkach pisać może bo jest już zalogowany na forum i złożył wniosek o przyjęcie do klubu. I to chyba jest OK. A to o czym pisze Rabbit zablokuje jedynie czynny dostęp do forum klubowego osobom z innych forów. I też chyba by było OK.
  
 
zeby rozwiac watpliwosci
w tej chcwili moga pisac wszyscy zarejestrowani na motonews
obajetnie czy sa w jakims klubie czy tez nie
natomiast to o czym mysle wygladalo by tak ze:
1.osoba zarejestrowana lub nie na motonews mogla by czytac wszystkie posty za wjatkiem klubowych, lecz nie moglaby pisac na forum.
2. osoba zarejestrowana na motonews ale bez statusu w klubie moze czytac posty ale nie moze odpowiadac na posty, moze wyslac aplikacje o przyjecie do klubu
3.osoba ze statusem zoltego moze czytac i odpowiadac w topikach ogolnych (nie widzi klubowych)
4 memberzy i sympatycy nie odczuja roznicy
  
 
Cytat:
2007-10-26 16:39:58, cezariusz pisze:
natomiast to o czym mysle wygladalo by tak ze:
1.osoba zarejestrowana lub nie na motonews mogla by czytac wszystkie posty za wjatkiem klubowych, lecz nie moglaby pisac na forum.
2. osoba zarejestrowana na motonews ale bez statusu w klubie moze czytac posty ale nie moze odpowiadac na posty, moze wyslac aplikacje o przyjecie do klubu
3.osoba ze statusem zoltego moze czytac i odpowiadac w topikach ogolnych (nie widzi klubowych)
4 memberzy i sympatycy nie odczuja roznicy



Bardzo dobre i rozsądne rozwiązanie
  
 
Cytat:
2007-10-26 16:39:58, cezariusz pisze:
zeby rozwiac watpliwosci w tej chcwili moga pisac wszyscy zarejestrowani na motonews obajetnie czy sa w jakims klubie czy tez nie natomiast to o czym mysle wygladalo by tak ze: 1.osoba zarejestrowana lub nie na motonews mogla by czytac wszystkie posty za wjatkiem klubowych, lecz nie moglaby pisac na forum. 2. osoba zarejestrowana na motonews ale bez statusu w klubie moze czytac posty ale nie moze odpowiadac na posty, moze wyslac aplikacje o przyjecie do klubu 3.osoba ze statusem zoltego moze czytac i odpowiadac w topikach ogolnych (nie widzi klubowych) 4 memberzy i sympatycy nie odczuja roznicy




myślę że tak będzie OK popieram
  
 
Cytat:
2007-10-26 16:39:58, cezariusz pisze:
1.osoba zarejestrowana lub nie na motonews mogla by czytac wszystkie posty za wjatkiem klubowych, lecz nie moglaby pisac na forum.
2. osoba zarejestrowana na motonews ale bez statusu w klubie moze czytac posty ale nie moze odpowiadac na posty, moze wyslac aplikacje o przyjecie do klubu
3.osoba ze statusem zoltego moze czytac i odpowiadac w topikach ogolnych (nie widzi klubowych)
4 memberzy i sympatycy nie odczuja roznicy


Jestem ZA

Tylko nie kumam różnicy pomiędzy 1 a 2
Ale to chyba nie ma znaczenia
  
 
To kiedy to zacznie działać???