Fiat 127p mk1

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam wszystkich!
Tak jak obiecałem wrzucam zdjęcia, aby coś zadziało się na forum. Na razie tylko 4, ale potraktujmy to jak rozgrzewkę Mam nadzieję, że się spodoba



  
 
Zapowiada się nieźle
Pokaż więcej zdjęć. Robiłeś blacharkę?
  
 
Tak, blacha była robiona około 4 lata temu, po czym samochód został schowany i trochę zapomniany przez egzaminy w szkole i ciągłe dłubanie przy swoim pierwszym samochodzie jakim był 126p z 91r Jesienią 2015r. znalazło się na niego miejsce, czas i pieniądze i tym sposobem zrobiłem nim w rok niewiele ponad 1200km. Wiosną tego roku udało mi się kupić nowy silnik, który może kojarzysz z ogłoszeń na olx?

Na wymianę silnika dawałem sobie tydzień, a zeszło miesiąc, ale na pomoc w czyszczeniu komory mogłem liczyć

Większą imprezą, którą Fiat odwiedził był tegoroczny Dub It


I małe porównanie nowego silnika ze starym

Zdjęcia będę dodawał na bieżąco w wolnych chwilach,
Pozdrawiam Wszystkich zaglądających do tego wątku
  
 
Ładniusi
A co to za przejściówka pomiędzy gaźnikiem a ori kolektorem ssącym?
  
 
To podstawka. Gość który budował ten silnik ją zrobił z aluminium, ale ją wywaliłem bo miał być oryginał i nie wiem czy by się wszystko pod maską zmieściło w 127. Początkowo ten silnik u niego siedział w maluchu, ale jednak zmienił koncepcję na samochód i dlatego udało mi się go odkupić
  
 
Niestety błędem podczas remontu były przednie błotniki od mk2 i zostawione na nich przetłoczenia pod zderzak myślałem, że w tym przyladku też zderzak to zakryje. W planach jest oddanie tego w ręce blacharza przed przyszłym sezonem.
I kilka zdjęć



  
 
Szkoda podwójnej roboty przy błotnikach kiedy auto już jest w lakierze. W sumie trochę twoja wina bo nie przyłożyłeś zderzaka na etapie prac blacharskich
  
 
No moja moja niestety. Gdy to było robione, nie miałem jeszcze prawa jazdy, ojca nie było często w domu bo pracuje jako kierowca i nie miałem jak dojeżdżać do niego za miasto. Ale nie ma się co tłumaczyć tylko teraz trzeba zrobić za swoje pieniądze
  
 
Auto ładne, podoba mi się!
Dobrze, że dziewczyna chce pomóc przy samochodzie, nie wszystkie tak mają, niestety

  
 
Z tyłu było trochę łyso i pojawiły się chlapcze w szachownicę