LOB WETERAN

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Jezdem DUMNY.
Sorki za post, ale niemogłem się powstrzymać.
  
 
Gratulacje Radku , a ja się dorobiłem LOB Member-a
  
 
dorosly a jak dziecko tylko niestrac tego bajerka pozdrowka ShaQ
  
 
Elvizz13 mam nadzieję, że w związku z tym pewna rzecz znalazła juz swoje miejsce???? bo.....poskarżę

Pozdrawiam wszystkich nowych i jak najbardziej zasłużonych Weteranów!!!
  
 
Elvizz mam więc nadzieję że teraz już nie będę musiał cie o.......ć za skuchy na forum??
tytuł zobowiązuje!!!!!!!
  
 
Jawohl!
Pozdr
  
 
A propos pewnych rzeczy:
nie mam garażu i chyba będę musiał poczekać aż temperatura się podniesie, bo szkoda rzeby sie nieprzyjeła i odpadła.
co do kajania :To był......(przed)ostatni raz.

Pozdr dla towarzyszy broni, którzy doszli do siebie.
  
 
naklejka naklejka - ale weteran bez garazu kicha heh pozdrawiam
  
 
ziomku z lublina tak przy okazji - napisz gdzies nakleil ten sztandar? bede uwazal na wszystko co wyprzedzam i co ma jakies zolte elementy-ten z oltym wyprzedze z klasa
  
 
Taaaaak a ja będę uważał na wszystkie omesie które wyprzedzają inne auta, bo kierowca którejś może się zapatrzyć na lepkę i polecieć czołówke ze mną
  
 
elvizz robisz karierę w zawrotnym tempie totr święte słowa chyba już nie zapomni ostatnie chińskie ostrzeżenie padło na LOB zresztą elvizz Cie traktuje jak swojego mentora prawie ojca - mam nadzieję że nikogo nie uraziłem

Pozdrawiam
  
 
uwaga: odkopuję megakotleta



Wszystkim nowym Weteranom i Moderom składam serdeczne gratulacje

Zmiany idą w bardzo dobrym kierunku


  
 
ekhm ekhm, a Twoj spadek to tez dobry kierunek?
  
 
Cytat:
2012-06-05 14:43:32, fatboy82 pisze:
ekhm ekhm, a Twoj spadek to tez dobry kierunek?



tak uważam.

pozatym, nie wyrzuciłem komórki i nie wyemigrowałem do Kazachstanu
  
 
Cytat:
2012-06-05 14:52:05, 7gsi pisze:
tak uważam.

Nie masz racji
 
 
swiat sie konczy
  
 
Cytat:
2012-06-05 14:54:34, Immo pisze:
Nie masz racji



popieram, a nawet powiem wiecej, totalnie nie masz racji. To że teraz będziesz miał mniej czasu na LOBowe sprawy, nie znaczy, że od razu trzeba rezygnowac z Vetsa. Bardzo liczy się Twój wkład jaki włożyłeś do tej pory w organizowanie zlotów, imprez lotniskowych, nie mówiąc już o upierdliwym rozmówcy, którego spokojnie wysłuchiwałeś i doradzałeś Vets jest właśnie wyróżnieniem za to wszystko i dlatego nie rozumiem, skąd ta cała sytuacja?!?!?
  
 
ojjjj cukrem daje
  
 
Cytat:
2012-06-05 15:13:14, fatboy82 pisze:
(...) nie rozumiem, skąd ta cała sytuacja?!?!?



ucinam: moja decyzja, może wygląda podobnie absurdalnie jak sprzedawanie żółtka za 5900, ale tak postanowiłem i ostatecznie skończmy ten temat i cieszmy się nowymi Vets w gronie