Spotkania Łodziaków i okolic - Strona 4

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
No czemu nie
  
 
ciekawe tylko co na to Bartek
  
 
gdzieś wcześniej się ujawnił jakiś kolega z tematem spodkań w Łodzi i jakoś pozatym że przymknęli jego wątek to się przestał ujawniać - obraził się czy co duma mu nie pozwala na cudzym wątki pisać a wydawało się ze jest zainteresowany tematem
  
 
Silnik przekładam w przyszłym tygodniu, i raczej nic mnie nie powstrzyma. Najgorsze jest to, że mam na to tylko trzy dni i ani chwili więcej bo szef mnie zajebie za ten samochód. W tamtym roku robiłem tego 1.3 przez 3 dni + kilka tygodni później skrzynia padła (5) i pięć dni poszło w las (problemy z częściami) no i teraz znowu cuduje a jeszcze w sierpniu na te Węgry chce jechać więc ogólnie nie bardzo mogę przeginać pałe. Co do podglądania to Dobry jak chcesz to wpadaj, pomoc się przyda, co do rewanżu to się dogadamy (jak masz czas i ochote to bardzo chętnie). Myśle że jak dobrze pójdzie to we wtorek a może nawet w poniedziałek się weźmiemy do robory. No a kiedy robimu to spotkanie??????
  
 
widzę że się kilku kolegów pokazało z okolicy szkoda że mnie czat nie działa
  
 
no kurde mnie najbardziej pasuje jak już pisałem niedziela ok 12.00 tam przy giełdzie zlitujcie się i w końcu niech ktoś przyjedzie żebym znow nie był sam jak kołek bo mnie w końcu te złotówy z postoju zaczną o coś podejżewać
  
 
urządziliśmy wczoraj z Bartkiem krótką pogawędkę i doszliśmy do wniosku że w najbliższą niedzielę 20.07.2003 spotykamy się na PLACU ZWYCIĘSTWA O GODZ. 12.00 .
zapraszamy wszystkich zainteresowanych
  
 
jednak łodziacy to przybity naród nie mający czasu na pierdoły
co prawda spodkanie się odbyło ale byłem tylko ja i Bartek i się szybko przeniosło w inne miejsce z powodów technicznych w Bartka aucie( zgubił śróbę na wale i siłą rzeczy koło poszło w pieszych(pasowe oczywiście) na szczęście nikomu nic się nie stało Bartek ma koło od mojego starego silnika i narazie jeździ a już niedługo (ten tydzień) na mieć włożone 2.0 widziałem ten motor narazie w stanie rozkładu jest piękny - zupełnie jak mój )
Poza tym pogawędziliśmy o trudnościach w zamontowanu tegoż motoru i Bartek już wie na co się nastawiać przy przekładce zobaczymy co mu z tego wyjdzie.Okaże się niedługo a tym czasem powodzenia i do następnego może w przyszłym tygodniu będzie nas więcej- oby
  
 
hmmm czy już więcej Łodziaków pojawiło się po urlopach bo jeśli tak i mieli by ochotę na małe i niedługie spodkanie to może w niedzielę na Placu Zwycięstwa tyle że o 11.00 przed południem bo akurat tam będę na giełdzie to jak komuś pasuje to zapraszam
  
 
Bedzie jakis z lot w łódzkiem w najblizszym czasie ?
  
 
Jak będzie to dajcie znać na gg, albo piszta maila.
Numer gg : 4735914
eMail : danceagent@op.pl
  
 
jak zorganizujemy, to bedzie
na pewno damy jakos na forum znac.....

zlot ogolnopolski to jakos chyba w maju bedzie, ale teraz moze wypali jakis zlocik lokalny....

tylko gdzie nasza grupa???????
  
 
No jak zorganizujemy to bedzie po aktywnosci posta widze ze beda conajmniej 4 osoby juz nie jest zle...
  
 
I ja bym chetnie spotkał sie po raz pierwszy z ładofanami, co prawda do łodzi i wawy mam prawie taką samą drogę , ale bym się chetnie spotkał w łodzi np , (100diowałem w łodzi i pieknie te czasy wspominam)
pozdro
seldric
  
 
to i ja się wstępnie zapisuje też
  
 
no to rzucajcie propozycje terminow....
ja mowie - nastepny weeken, popoludniami.
Inaczej: byle nie w najblizszy weekend, bo odpalam do 100-licy na moment, a pozniej jeszcze dalej...

jakos postaram sie dostosowac.....
  
 
nastepny weekend (czyli 15-16 listopad) mi tez pasuje, jak juz ustalamy termin to moze zaczniemy ustalac blizej okreslone miejsce, osobiscie nie mam konkretnego miejsca do spotkania
  
 
miejsce proponuje to co zwykle - plac zwyciestwa
  
 
Adasco Leń
  
 
TAm ma najbliżej????na ten plac???