Spotkania Łodziaków i okolic - Strona 5

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
nie Pawel, wcale nie mam najblizej.
za spojrzysz na mape Lodzi, to ja mieszkam na poludniowym wschodzie osiedla dabrowa, a plac jest niemal w centrum, miedzy kilinskiego a rydza. nie znalazlem w centrum lepszego duzego placu, a pod supermarketem to tylko dresy sie spotykaja
jakbym byl wygodny, to proponowalbym np. tor kartingowy. Tam moglbym nawet pieszo....
albo parking przed biurowcem gdzie pracuje.... hehehe
I nie mowie, ze moja miejsce jest najlepsze. Jesli ktos zna lepsze, to ja nie widze przeciwskazan zadnych. Moze byc tor
  
 
nie to żebym się czepiał ale na następnej stronie jest taki ładny temat edytowany przezemnie zresztą "SPODKANIE ŁODZIAKÓW I OKOLIC" i nie wiem zupełnie dlaczego zakładać nowy post tej samej treści może by je połączyć jednak.
A co do spodkania to się też polecam może w końcu Adaś podaruje ci obiecane listewki na błotniki , co do daty to może być byle nie za puźno bo wcześnie się ciemno robi a w ciemnościach głupio podziwiać cokolwiek

[ wiadomość edytowana przez: Leszek_Gdynia dnia 2003-11-12 12:40:27 ]
[ powód edycji: tak jak sugerował Dobry połączyłem wątki ]
  
 
dziękuje ślicznie za wysłuchanie prośby.
I jak Łodzianie spotykamy się?
  
 
no to kiedy? sobota do poludnia, czy kiedy indziej?
  
 
dla mnie może być tak o 12.00 jak chcesz Adam to daj znać sms-em to wezme ci jeszcze listewki
  
 
troszke lipa... bo ja to dopero teraz przeczytalem
a jak jutro?
mysle, ze musimy sie pozgrywac jednak telefonicznie... na przyszlosc.
  
 
nie wiem czy się wyrobie bo mam troche zajęć ale jak coś to dam znać na tel.
  
 
dobra, ale juz teraz wiem, ze do poludnia nie dam rady...
  
 
Witam Łodziaków
wybieram się do Waszego zeglarskiego (jak sama nazwa to wskazuje ) miasta, w najblizszy weekend, 21-23.11 z okazji targów zeglarskich Boatshow, nie planujecie jakiegoś spotkania w tym czasie?..
będę na stoisku Gdańskiej Szkoły Jachtowej, serdecznie zapraszam, jesli ktoś ma trochę czasu w weekend
  
 
Witam,
oczywiscie jadę Ładnym autkiem
  
 
rany.. targi zeglarskie w Lodzi.... to czekam na alpinistyczne w Gdansku....
Mirek, w jakich godzinach tam bedziesz i gdzie te targi sa?
  
 
Witam
Targi Boatshow to podobno najwieksze targi zeglarskie w Polsce, i chyba faktycznie tak jest, odbywają się na terenach wystawowych interserwisu, to jest przy ulicy Ks. Skorupki, inne ulice obok, to Politechniki , Radwańska, Wólczańska...
będe się tam wystawiał, tzn. raczej mój wódz, na stoisku Gdańskiej Szkoły Jachtingu, w piątek , sobote i niedzielę od 10 do ok 18 tej, w niedziele pewnie krócej, do 16..
na wszelki wypadek zostawiam swoje nr telefonów, 600 996 480
lub 502 687 498, myślę ze na terenie teargów, znajdę jakiś dostęp do netu by wejśc choc na krótko na forum,
Zapraszam bo impreza zapowiada się na ciekawą a może przy okazji jakies spotkanie, musze nadrobic trochę nieobecnosć na zlocie
  
 
To ja się pewnie skuszę na odwiedziny zapewne w sobotę ale nie wiem dokładnie o której jak coś bede dzwonił
  
 
JA PIERWSZEGO MAJA W TEJ ŁODZI TO NAPRAWDE NIC SIĘ NIE DZIEJĘ mimo że nazwa miasta ściśle związana z marką bo przecież Łada w swym logo ma żaglówkę aż głupio.
Jak już nam tak ciężko się zmówić to może podłączymy się do spodkań kolegów z klubu FSO, przeważnie się spotykają w niedzielę na parkingu przy działkach na ulicy wycieczkowej (droga do Łagiewnik z zakazem ruchu przy szpitalu) o godz. 12.00, byłem tam raz bo mnie Bartek-Łódź wyciągnął i z tego co wiem on często bywa na tych spodkaniach .
Co wy na to Łodzianie?
  
 
Szkoda że prowadze monolog w tym wądku ale jeśli ktoż z okolicy ma ochotę na mały apocik to proponuje dołączyć sie 18.01.2004 do kolegów z FSO.
Więcej na forum FSO w dziale "ZLOTY I SPODKANIA" w temacie "SPOT W ŁODZI".
ZAPRASZAM
  
 
wlasnie, wlasnie - zapraszam na ten spocik klubowiczow i sympatykow z LKP - godzina 13, tzw. Kaloryfer
Przyjezdzajcie
pozdrawiam
cybertec
  
 
wlasnie, wlasnie - zapraszam na ten spocik klubowiczow i sympatykow z LKP - godzina 13, tzw. Kaloryfer
Przyjezdzajcie
pozdrawiam
cybertec
  
 
Ja moge przyfrunąć - nawet bardzo chętnie
  
 
no niestety pora 13-14 jest dla mnie nie do przeskoczenia... gdyby spot zaczynal sie ok. 16, to b. chetnie bym wpadl...
a nie mysleliscie kiedys o sobotnim popoludniu??? wzgl. o spocie na torze kartiongowym lub jego okolicach???
Lagiewnik za chorobe nie znam, nie mowiac juz o kaloryferze... To akurat nie problem, ale spot w godzinach wczesnopopoludniowych jest jak na razie dla mnie niemozliwy... przykro mi, opiszcie jak bylo...
  
 
jak dal mnie było super co prawda bez grila ale zawsze, trochę frekfencja nie za wielka sam zresztą dotarłem przed 14.00 i nie wiem ile mnie ominęło, pozatym lekko chłodno i powierzchnia parkingy niezbyt przyjazna do szaleństw ale czego się nie robi dla przyjemności pokręcenia się (mówie o sobie).
Zdjęcia do obejżenia z linku na forum FSO.