Spotkania Łodziaków i okolic - Strona 2

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
chodzi ci o mie skąd jestem - z samiutkich bałut okolice tesco pojezierska włókniarzy samochód raczej znaczny (do wglądu w profilu i galerii zapierd...... codziennie inflancką do samej strykowskiej do roboty i nietylko ogólnie nie trudno mnie spodkać na drodze
  
 
co do grila to spoko tylko może nie we dwóch bo troche głupio mam nadzieję że się więcej uzbiera
  
 
Dobry! To o miejsce zamieszkania było do Chio!!!
Czekamy na pozostałych!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  
 
a to sorry ale i tak nie mam nic do ukrycia a niech wiedzą co za baran zawsze rusza pierwszy ze skrzyżowania - to ja
  
 
A przy okazji Chio czy ty zmieniłeś furkę??? Wydawało mi się, że masz 3 furtki w swojej??? A profil mówi, że 5??
  
 
Stalemiejsce spotkan to Plac Zwyciestwa, po polnocnej stronie. Jest tam duzy placyk, latwy dojazd i centralne plozenie. Tam na godzine dalbym razde podjechac...a do Strykowa to chyba sie nie wyrobie....
 
 
No to nie wiem czy jednak na tą niedzielę nie trzeba będzie zadowolić się Placem Zwycięstwa bo coś czuję że mnie się kroi robota i na dłuższe posiedzenie nie będę sobie mógł również pozwolić ale temat strykowa można przełożyć na z tydzień na ten przykład tym bardziej że wstępnie jestem umówiony z Andrzejem Kraków na spodkanie u mnie to może się go uda mi tam wyciągnąć
  
 
byloby fajnie, wtedy moglbym dojechac....
adasco
 
 
Podobno w niedzielę ma padać wiec chyba Łódż pozostanie najlepszym rozwiazaniem
Myśle że do Strykowa moglibyśmy się wybrać za tydzień w większym gronie (grille,kobiety,dzieci itd.) oczywiście jeśli będą chętni i pogoda dopisze




pzdr
CHIO
  
 
a ktora godzine proponujecie?
  
 
mnie to rurka byle koło południa 10-14 mogę się dostosować bo później to już nie dam rady a i tak pewnie wystąpię w stroju galowym-garażowym bo będę oderwany od składania głowicy w marei
  
 
Ponieważ nie za bardzo mogę sobie pozwolić na dłuższe posiedzenie w internecie dziś to proponuje godz 12.00 na placu zwycięstwa będę napewno i mam nadzieję że ktoś się pojawi i dotrzyma mi towarzystwa
  
 
uu, to obawiam sie, ze nie dotre. Wieczorem, to byloby wykoale, ale nie w poludnie. Coz, moze nasepnym razem.
W razie, gdybyscie jednak spotykali sie pozniej, dajcie mi eska:
602-491-208
  
 
To może przełożymy na następny tydzień, wtedy już dążę uruchomić pomalowany nabytek
W chwili obecnej jeszcze brak rejetracji i OC
  
 
no to w sumie chyba tak bedzie. Zwlaszcza, ze dzis pogoda w gornej strefie stanow gownianych....
  
 
co prawda pogoda raczej nie konkretna ale wybrałem się dla pewności dziś o 12 tyle że postałem 5 min i poszedłam na giełde komputerową szkoda że nikt nie znalazł chwili ale nic straconego jeszcze będzie okazja.
Tylko mam jeszcze jedno małe pytanko co do Placu Z. po której stronie Piłsudzkiego po tej co park czy po tej co giełda komp. bo ja wybrałem stronę giełdy
  
 
i dobrze wybrales. Na tym placu, przed takimi domkami....

wczoraj pol dnia przespalem tak bylo dennie. Pojechalem na gielde sa. i bylem tam cale 5 minut. Ucieklem i i tak bylem mokry. Ale za to se podszlifowalem i pomalowalem nowy wydech. W tym tygodniu zakladam....

o, wlasnie. Na drugi raz, jakby byla taka pogoda i malo chetnych na spot (tak do 4) to robimy spot u mnie w piwnicy. Jest miejsce, narzedzia, piwko....hehehhe

adasco.
 
 
no to kiedy to spotkanie??????
  
 
chyba w te niedziele, tak?
dobrze zrozumialem???
ale gdzie????
  
 
no były plany w strykowie przy zalewie ale zależy od pogody