[125p] Marakant - rajdówka / Monte Carlo - Strona 50

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
jeżeli to 1.9 CDTi to kraj pochodzenia silnika wszystko wyjaśnia
  
 
Asterka to 1.7 cdti - dziurwa w drugim tłoku , co ciekawe nie została znaleziona przyczyna - wtryski jak nowe , turbo ok , zawory całe.
Po poskładaniu na innym tłoku auto działa bdb ...

W ubiegłym tygodniu jakiś pan postanowił zapakować swoje polo na lawetę bez rozłożonych najazdów , żeby być skutecznym jechał ok 80km/h , niestety polo jest za niskie
W lawecie poszły lampy i belka poprzeczna-zderzak , wygiołem fotel i inne drobne straty. Po ustaleniu że nic mu nie jest , pierwsze słowa :

"Ale zabierze mnie pan z tąd , nie chce jeszcze mandatu dostać"


Laweta już naprawiona , z tyłu zrobiłem taki kolorek że świeci w ciemności
O , taki rarytas wczoraj wiozłem:
  
 
dziwny koles. ja jak widze S0 to się trzymam z daleka, albo szybko wyprzedzam
  
 
the best of
marakant
  
 
Nie myślałeś nad startami w driftingowych mistrzostwach polski
  
 
Cytat:
2014-04-01 05:44:59, kania_ pisze:
Nie myślałeś nad startami w driftingowych mistrzostwach polski


chcesz mi udostępnić Twojego kanta ?

Najważniejsze jest to , że czerpiąc (wiadrami) przyjemność śmigania fiatem , czasem uda się też zrobić jakis wynik
  
 
Zaraz, zaraz, a kto to się ostatnio ze mnie nabijał, że najpierw blask, potem ON i dopiero Fiat......

Ja tu widze niezłe parcie na szkło
  
 
Pomijając to że kant jest super zbudowany , to chyba poza śp. Godwodem nikt nie potrafi go tak okiełznać jak Ty . Mega szacun Panie . Widać lata i kilometry przejechane kredensem , oraz pasję. Szofer jesteś niesamowity .
  
 
Pojechali mi od drifterów , to tym razem zawody '31-kryterium kamionki' pojechaliśmy 'ostrożniej' bez zbędnego boczenia.
Niestety za bardzo się napiołem i pierwsze zakręty były pojechane nie tak jak chciałem, a w połowie pierwszego podjazdu zgubliśmy opis-widać ostre hamowanie na filmie).
Drugi przejazd (na filmie ten z jedną wycieraczką-odpadała na starcie bidulka) już wyszedł trochę lepiej.
Generalnie zawody zamkneliśmy 4tym miejscem za Golfem I vr6 , Polonezem 1.8mgzr i Ładą (chyba w tej kolejności)
Czasy: 4:12 oraz 4:33 (po mokrym)
31 kryterium kamionki Marakant
  
 
Wszystko fajnie,pięknie ale na filmie zabrakło tego szaleństwa i opanowania co można było zobaczyć na poprzednich występach.

Jednak jazda po czas jest mniej efektowna,ale i tak dźwięk motoru rekompensuje wszystko
  
 
Cytat:
Jednak jazda po czas jest mniej efektowna,ale i tak dźwięk motoru rekompensuje wszystko


Ale czy na pewno ?
Dzwięk , dzwiękiem , ale jeszcze som osiągi


[ wiadomość edytowana przez: gregor125 dnia 2014-05-15 15:46:06 ]
  
 
W sumie to na pierwszy rzut oka powiedziałbym, że albo prowadzi Natalka, albo zdjąłeś glany i jedziesz na bosaka Bo mnie się zawsze kopara otwierała, jak widziałem Twoje boki a tu ni ma... No ale czasem też człowiek ma ochotę o jakiś wynik powalczyć, a da się tylko tak. Gratulacje. Zawodów i żony
  
 
pytanie z innnej beczki ile rwd rozbiles za nim zaczeles tak zapindalac??
  
 
Mar tak miał zawsze. Taki się urodził Poza tym pierwsze auto prowadził w glanach no i się tak już prawa noga skalibrowała.
  
 
Cytat:
2014-05-27 22:54:35, szkopek5000 pisze:
pytanie z innnej beczki ile rwd rozbiles za nim zaczeles tak zapindalac??



Zależy czy liczymy każą 'obcierkę' , czy takie wydażenia po których trzeba było wstawiać pół auta lub szukać nowej budy

Jeżeli to drugie to tylko raz Fiat wymagał zmiany nadwozia

Co do glanów to chyba trzeba by spróbować czy jeszcze by się dało...
  
 
Cytat:
2014-05-29 18:10:06, mar125 pisze:
Co do glanów to chyba trzeba by spróbować czy jeszcze by się dało...



Glany glanami, ja pamietam jak pod półką pasażera było radio i przed startem włączałeś złą muzykę
  
 
Cytat:
2014-05-29 20:22:08, MCQUEEN pisze:
Glany glanami, ja pamietam jak pod półką pasażera było radio i przed startem włączałeś złą muzykę


to się akurat nie zmieniło tyle że złoo gra pod maską teraz
  
 
Oj zlo gada a raczej drze ryja
  
 
dohc to złooo - trafiło do mnie na wróżby i czary.

historia była zapewne taka:
Panie Mietku , ustawi pan rozrząd w Fiacie 2.0 ?
Szefie , bez problemu , nie takie silniki się ustawiało ...

ssący i pośredni przestawiony
a to rezultat:



naprawa : kanał nagwintowany , wkecone na klej i zapunktowane :




ehh duemila

Ważne że już znowu żyje

Do innego znów dohc'a taka oto poszła poprawiona głowica :



[ wiadomość edytowana przez: mar125 dnia 2014-05-31 23:27:22 ]
  
 
Blok ocalał po tym czułym spotkaniu korby z krzywką ?