Brzęczy gdy włączę światła

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
czy ktoś wie, co może brzęczeć, gdy włączę światła postojowe? (Bez zapłonu) Przekaźnik jakiś? Mam wrażenie, że brzęczy z tyłu auta... Co to?
  
 
Cytat:
2007-12-04 20:36:48, kabe00 pisze:
czy ktoś wie, co może brzęczeć, gdy włączę światła postojowe? (Bez zapłonu) Przekaźnik jakiś? Mam wrażenie, że brzęczy z tyłu auta... Co to?


Ale dzieje się to podczas zgaszenia zapłonu i otwarcia drzwi?
  
 
Cytat:
2007-12-05 20:02:40, Esperynek pisze:
Ale dzieje się to podczas zgaszenia zapłonu i otwarcia drzwi?



bez zapłonu i niezależnie od drzwi
  
 
Normalne w roczniku poniżej 1997. Bimbaj jest pod deską rozdzielczą.

-----------------
czasem tu zaglądam
  
 
Cytat:
2007-12-05 21:06:28, Adam4302 pisze:
Normalne w roczniku poniżej 1997. Bimbaj jest pod deską rozdzielczą.


to nie sygnalizator, chyba ża jakiś zepsuty i odradzający się po latach - brzęczy jak transformatorek
  
 
Cytat:
2007-12-05 21:28:13, kabe00 pisze:
to nie sygnalizator, chyba ża jakiś zepsuty i odradzający się po latach - brzęczy jak transformatorek


Masz Alarm z syrenką z wbudowanym akumulatorem??
Jeżeli tak, to sprawdź ,czy nie brzęczy ci właśnie ta syrenka.
U mnie tak brzęczy, gdy aku jest bliski całkowitego rozładowania.
A kiedyś tam, syrenka "łapała" wilgoć przez nieszczelny przepust kabli, i po paru minutach od uaktywnienia alarmu zaczynała cichutko brzęczeć (właśnie jak trafo). Uszczelnienie ppołączenia rozwiązało problem.
  
 
Cytat:
2007-12-05 23:21:30, tommi-j pisze:
Masz Alarm z syrenką z wbudowanym akumulatorem?? Jeżeli tak, to sprawdź ,czy nie brzęczy ci właśnie ta syrenka. U mnie tak brzęczy, gdy aku jest bliski całkowitego rozładowania. A kiedyś tam, syrenka "łapała" wilgoć przez nieszczelny przepust kabli, i po paru minutach od uaktywnienia alarmu zaczynała cichutko brzęczeć (właśnie jak trafo). Uszczelnienie ppołączenia rozwiązało problem.


wyrzuciłem syrenę alarmu przed miesiącem, a brzęczy wyraźnie z tyłu auta...czy tam są jakieś przekaźniki?
  
 
nie ma

-----------------
czasem tu zaglądam