Dział Wasze BMW - które Wam się podobają, a które nie

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam

Wpisujcie swoje opinie o samochodach z działu "Wasze BMW"
Opinie negatywne i pozytywne.
Krytykujcie ile wlezie, chwalcie ile się da.
Uzasadniajcie swoje opinie i proponujcie zmiany budowy tych aut.

Pozdrawiam
Krzysiek


  
 
No to tak zaczynając od góry 325 Pinia(chyba tak go zwą) jest piękna aż sam nie wiem co by można przy niej zrobić hmmm może do tak przerobionego autka przydały by się kubełki Sparco...noi to co mnie troche drażni ten pilot(chyba od radia) w kierownicy troche nie za ciekawie wygląda...

Następny który mi się podoba to 735i Jana no szkoda że bez skór...noi troche do siódemki bardziej pasuje 4-ramienna kierownica...

Następna oczywiście Twoja Hoferku piękna BM-ka mógłbyś conajwyżej przyciemnić szybki...hmmm noi może rozejrzeć się za białymi kierunkowskazami...aha i przydała by się fotka wewnątrz Jak będziesz miał to mi prześlij...ogólnie fajna fureczka Aha i przeeeeeeeeeepiękne felgi naprawde bardzo mi się podobają

Ostatnia to 635csi ładna nie wiem co bym zmienił...może felgi...także przydałoby się zdjęcie wnętrza

No krytyka będzie następnym razem narazie chwale

Pozdrówki

  
 
Hmmm a więc, skórę chętnie bym wsadził i prawie to zrobiłe, ale cholerna głowica musiała paść i cała kasa poszła na to - chyba zrozumiałe. A jeżeli chodzi o kierownice to też bardziej mi się podoba zwykła, ale kurde nie mogę dostać takiej obszytej skórą. Ale szczerze, to wsadze tylko podłokietniki i pal licho całą reszte, najważniejsze iż dobrze jeździ.
Pozdrawiam
Aldik (Jan)
  
 
Skóra wewnątrz to niezły bajer ale nie jest to konieczne,żeby samochód dobrze jeździł
  
 
zgadzam się nie jest mówie poprostu że do 7-mki jakoś to bardzo pasuje
  
 
Pasuje jak najbardziej
  
 
cośmało osób wypowiada się na ten temat chyba nie bardzo wiedzą o co chodzi
  
 
Ogólnie ruch jest mały na forum...
  
 
no nie wiem bo odsłon było dużo...
  
 
Większość osób swoje komentarze odnośnie samochodów z Wasze BMW wpisuje bezpośrednio w komentarzach pod zdjęciami i może dlatego małe zainteresowanie tematem.
  
 
Cytat:
2003-07-30 14:57:55, BMW pisze:
Większość osób swoje komentarze odnośnie samochodów z Wasze BMW wpisuje bezpośrednio w komentarzach pod zdjęciami i może dlatego małe zainteresowanie tematem.



I to jakoś tłumaczy zastój w tym temacie
  
 
mnie ciekawi gdzie są Ci wszyscy z naszego aktywnego klubu BMW bo u niektórych od przyjęcia do klubu nawet jednego posta nie widziałem...Panowie RESPECT
  
 
No ciekawe