[127] mój fiacik - Strona 6

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Cytat:
2009-06-22 09:26:02, CarvMachine pisze:
To ja kupie od Ciebie auto i wszystkie moje fotki z fotoradarów będą do Ciebie najpierw przychodziły. Niby umowa i takie tam są, ale tłumaczyć się będziesz musiał.


nie , jeśli jako sprzedający zgłoszę sprzedaż w wydziale komunikacji
  
 
Ja sie zgadzam z Jago - zglaszasz sprzedaz w WK + ubezpieczyciela i juz Twoje nazwisko z tablicami nie ma nic wspolnego. Ja np. nie mam czasu stac w kolejkach do WK jezeli nie musze.
  
 
dokladnie jak blady mowi - idziesz do urzedu z umowa ze przerejestrowales auto. pani ci podbija umowe ks i masz po problemie. w krakowie zajmuje to ok 15 minut, a malego miasta nie mamy...
  
 
ba, wedlug ostatnich informacji jakie uzyskalem w WK masz OBOWIAZEK zglosic sprzedaz auta - mi nie chcieli wyrejestrowac polda bo wlascicielka nie zglosila sprzedazy w wk - w koncu sie zlitowali ale powiedzieli ze beda ja scigac
  
 
nie żebym marudził ale połowa tego wątku jest o tablicach rejestracyjnych, może założy ktoś taki temat i tam się powypowiadamy

a co do walki to został zakończony etap usuwania tego kto nikt nie lubi, teraz trzeba zrobić porządki po piaskowaniu i dalej działać

tak wyglądała komora po wyjęciu większości rzeczy

a tutaj już po kilku dniach prac

trzeba było stworzyć nowe wzmocnienia drzwi, prawie jak orginał

potem 3 godziny z druciakiem walczyłem by pozbyć się jakiejś konserwacji która była przykryta jakimś lakierem


przy okazji znalazła się kolejna mała dziurka która znów była ładnie załatana żywicą, ech czy ludzie nie mają spawarek czy jak??

już był załamujący plan pozostawienia skrzyni 4 i szukania podłużnicy aż pewnej niedzieli miałem wyprawę przez kawałek polski i oto jej efekt

powoli zaczyna to jakoś wyglądać


jaki dali byście kolor?? bo się troszkę zastanawiam niby mam już upatrzony ale tak super to nie jestem do niego przekonany
  
 
Przypomina mi się moja walka z budą w zeszłoroczne wakacje jak patrze na te obrazki . Szkoda, że mi tak późno wpadła w ręce podłużnica pod V , ale co się odwlecze to nie uciecze .
  
 
Tryczek zajebisty kolor który by pasował, to z nowej pandy taki wyblakły żółty zajebiście oldscoolowy kolor.
Taki właśnie:
  
 
i zrobiło się błękitno, za tydzień zaczynam składać czyli może do zimy wyjedzie




  
 
Super kolor
  
 
Trzymam kciuki !
  
 
ni chu chu... kolorek to z dupy strasznie, majtkowy niebieski
  
 
kolorek zajebongo
tylko matowo cos wyszlo
  
 
Fiacior super A o kolorku się wypowiem jak zobaczę fotę wypolerowanego w normalnym świetle.

p.s. Podłogi nie malowałeś?
  
 
kolorek się bardzo zmienia pod wpływem słońca, zaraz idę zobaczyć jak to wygląda po tygodniu stania. Matowy wyszedł na tym jednym zdjęciu, a tak to już bez polerki się błyszczy. Podłoga nie była malowana bo muszę zrzucić do końca to co na niej było i najprawdopodobniej będzie na niej baranek taki bardziej rzadki. A musiałem pomalować przed wyjazdem wiec troszkę to nie od tej strony co trzeba ale takie życie.
  
 
odbudowa idzie małymi kroczkami. Podłoga jest zrobiona barankiem, założone nowe uszczelki drzwi, fotele siedzą, szyby wstawione, zamki itp drobiazgi, teraz trzeba uzbierać kasę na tapicerkę i może do lata wyjedzie



silniczek siedzi w autku razem ze skrzynią, odpala choć wymaga jeszcze regulacji, pompy paliwa chłodnicy i kilku drobiazgów ale to już będzie na jesień

puki co trzeba było zrobić miejsce w garażu to troszkę musi postać na dworze.
  
 

szkoda ze do przodu się nie da wsadzić poszerzanej 12 bo autko by się godnie prezentowało
  
 
powoli małymi kroczkami budowa idzie, ostatnio udało się wstępnie wyregulować silnik, ma wolne obroty, wstępnie podłączone chłodzenie trzeba dopracować zalać płynem i podłączyć wentylator.
test silnika
  
 
Mi tam się kolor podobie przynajmniej się wyróżniać będzie, a i mam miłe wspomnienia z niebieskiej siódemy. A nie doczytałem... silnik to 1.3 ze sporta ?

[ wiadomość edytowana przez: Tybek dnia 2010-06-07 12:05:09 ]
  
 
silnik 1.3 GT i.e z lanci Y10 ze skrzynią 5, sam jestem ciekaw jak to będzie się sprawować
  
 
Czekamy na filmik z jazdy