[127] mój fiacik - Strona 2

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Cytat:
2007-11-22 00:57:47, owz pisze:
ta ale cc/sc wytrzyma w miare wyrypy na naszych kajtkach [no tam troche kasta sie gnie nie powiem ze nie] a siodemka to po paru miechach sie wrecz powygina. poza tym z tego co ja rozumiem to Tryczek kupil 7 jako dupowoz a jedna rzecz jeszcze klamotow rajdowych do cc/sc masz od zaj.... i spowrotem a sory ale nawet 7 1.3 to nie bardzo ma czego szukac w klasie bo ja seje 1.2 czy swifty zjedza na sniadanie pozdro Co do samego autka to bardzo fajne, troszkę porobisz i będzie git a recepta na mocniejsze poduszki pod silnik, takie właściwie nieurywki to poduszka + klej do szyb [ wiadomość edytowana przez: owz dnia 2007-11-22 01:01:38 ]




ta powygina a w sc dach się od wiatru faluje
  
 
Try3zek wlasnie o to mi chodzilo 7 ładna naprawde to auto ma styl
  
 
hehe co z tego ze ma styl jak kolejny raz rozładował sie akumulator, kurde mam dwa autka jedno wogole nie odpala a jak odpali to tak nie ma ładowania a w 7 jest tak słabe że co jakis czas trzeba doładować, przydał by sie garaż by to wszystko porobić. Musze kupić zimówki bo lada dzień czuje ze spadnie śnieżek i zaczną sypać solą, a nie szkoda by było alusków
  
 
Wrócił do Poznania heh On parę lat temu stał na Samarzewskiego
  
 
że temacik podupada to wpadły stalówki z sc do autka na zimówkach 145/70 i o dziwo autko odrazu przyjemniej sie prowadzi, jednak te 175 troszke za szerokie, przynajmniej na moje dziurawe drogi hehe Nadal poszukuje jakiś pasów na przód, tak sie zastanawiam czy od malucha będą pasować bo w sumie tyle podobieństwa jest miedzy tymi autkami. Z rzeczy które zostały jeszcze zrobione to wymieniłem wycieraczki taki tuning jutro jak brat mi odda aparacik to popstrykam jakieś fotki tak dla odświerzenia tematu.

Hycelius- mam nadzieje ze nie pod chmurką
  
 
Na 175 jeździło mi sie źle, teraz mam 165, i jest lepiej, i nawet ładniej wygląda na feldze.
  
 
Cytat:
2007-12-26 18:29:55, MCQUEEN pisze:
Na 175 jeździło mi sie źle, teraz mam 165, i jest lepiej, i nawet ładniej wygląda na feldze.



ale felga wystaje i łatwo rozwalić
  
 
Try3ek
Mam gdzies jeszcze stare pasy z tej seveny Ale one były lekko "zjebane"..Bo sie zacinały i blokowały Trzeba by wymienic te zabatke plastikowa z srodka..Bo przez to był ten problem..
Tak ze nie wiem czy Cie interesuja....Mam jeszcze z poloneza,jezdziłem na nich troche ale musiałbys dorobic sobie taka "redukcje" miedzy bude a pasy,bo bez tego sa pod złym kątem,i nie chca sie zwijac....A jawywaliłem do jak wyjmowałem te pasy..
jak chcesz to Ci posle te dwa komplety..Bo i tak lezy mi toi przeszkadza...Tylko bys zasponsorował wysyłke I wsio
Chce....czy nie chce??


[ wiadomość edytowana przez: Buczek21 dnia 2007-12-26 20:11:55 ]
  
 
wiec widzę to nie tylko moje zdanie, najchętniej bym sprzedał te aluski kupił coś o szerokości 5,5 cala i oponki 155/65 choć szkoda mi tych a zakładanie na nie węższych opon to będzie masakra.

Napisz mi na gg ile chcesz za tą przesyłke, może cos wykąbinuje z tego wszystkiego
  
 
a tutaj małe modyfikacje wyglądu wewnętrznego



a tu tak na szybko z telefonu na stalówkach...ech autko straciło na wyglądzie
  
 
zajebisty obrotek
  
 
Obrotek chyb od MADD DOG'a, a autko nie straciło na wyglądzie tylko przyodziało wersje zimową.
  
 
obrotek wychaczyłem na allegro za w sumie nie dużo kwotę a prezentuje sie jakos nawet, musze tylko coś zrobić z gałką zmiany biegów. mi sie ta zimowa wersja nie podoba hehe
  
 
ano faktycznie, ten tlok od motorynki czy wski nie pasuje..
  
 
Tak troszkę pogrzebałem zdjęć i pochwale sie tym co sie od zimy zmieniło.
Odnowiona została polerka na felach (taki lans)


niedawno była mała wyprawa wyszło coś ok 750km bez problemu spalanie przy jeździe ok 100km/h 6,5l a od wrocławia przy 130km/h troszke wzrosło do 7,5 litra a obrotek stał w granicach 4,9tyś. na liczniku już wyskoczyło 92tyś
Wymienione zostały wąchacze zrobiona zbieżność, siłowniki bagażnika, i tak z większych prac. Niedługo czeka mnie mały remont blacharski głównie drzwi i takie drobiazgi

A tutaj mały test możliwości fiacika, jak znajdę chwilkę wrzucę filmiki



a tutaj dla niewtajemniczonych stary rynek w Poznaniu, oczywiście zakaz ruchu tam jest


narazie tylko jeden 8tyś

[ wiadomość edytowana przez: Try3ek dnia 2008-06-24 19:22:11 ]
  
 
Try3ek
Fajnie ze dbasz o sevene....sie chwali
Ale mam JEBITNA prośbe!!!!!!!!Weź do h** pana w koncu przerejestruj te auto!!!!Bo rok juz nim prawie jezdzisz a dalej na moje dane wisi Przychodza do mnie jakies kwity o OC itd.... Musze biegac po ubezpieczycielach i sie tłumaczyc...a zasadniczo nie mam na to czasu


[ wiadomość edytowana przez: Buczek21 dnia 2008-07-02 22:17:41 ]
  
 
ee przeciez to znow trz ablachy kupowac.........
  
 
Buczek, Jesli kupujacy jezdzi na Twoim OC ( a no to nie powinnienes sie godzic ) to papierki beda Ci przychodzic.
Niemniej jednak z dniem sprzedazy samochodu nalezaloby pojsc i zglosic fakt sprzedazy samochodu w towarzystwie ubezpieczeniowym jak rowniez w wydziale komunikacji gdzie podstepluja Ci przyjecie do wiadomosci takowej umowy. Od tego dnia nikt nic nie bedzie Ci przysylal, a Ty nie ponosisz zadnej odpowiedzialnosci. Jesli natomiast powyzsze wykonales , a mimo to dostajesz jakies swistki to niezaleznie cz nastepca auto przerejestruje czy nastepca nastepcy a swistki bedziesz otrzymywal i tak.

  
 
a , jaeśli nowy właściciel , po wygaśnięciu polisy która dostał od CIebie , wykupił nową w innej firmie , i nie zaniósł do "starej" firmy pisemnego wypowiedzenia umowy OC (tej Twojej) to pisma będa przychodzić najpierw do Ciebie (jak przekarzesz xero umowy k/s to do niego) , najpierw wezwania do zapłaty potem windykacja bo nawet jak kupisz oc w nowej firmie a nie wypowiesz w starej , to masz 2 polisy za które zgodnie z prawem musisz zapłacić Polska piękny kurwa kraj...
  
 
chyba ze bylo na raty i druga nie zaplacona wtedy fundusz gwarancyjny nie wchodzi i nie przedluza automatem na next year.