OSRAM NIGHT BREAKER-opinie

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Jutro zakładam u siebie zarówki ,nowośc osrama czyli NIGHT BREAKER +90% ŚWIATŁA i pytano czy ktos juz u siebie ma takowe zarówecje założone i co o nich moze powiedziec,interesuje mnie opinia na temat H4 oraz H1 ,bo chyb asię skusze na wymiane równiez drogowych.
  
 
spamek, ja się ograniczam Kodeksem Drogowm
  
 
zrob fotki jakies pogladowe w nocy
  
 
jeśli standardowe +40% czy +50% wytrzymują średnio pół roku to te pewnie z 3 michy

sinusku - żarówki + ileś tam % światła można stosować nie łamiąc kodeksu, ponieważ one mają normalną moc 55/60W
nie można stosować takich w których lepsze światło uzyskano dzięki zwiększonej mocy
  
 
KLIK
tu jest demko tych zarowek.
  
 
Cytat:
Jutro zakładam u siebie zarówki ,nowośc osrama czyli NIGHT BREAKER +90% ŚWIATŁA i pytano czy ktos juz u siebie ma takowe zarówecje założone i co o nich moze powiedziec,interesuje mnie opinia na temat H4 oraz H1 ,bo chyb asię skusze na wymiane równiez drogowych.



Dwa tygodnie temu założyłem Philips H4 XP X-Treme Power +80% jak bedziesz na zlocie to zobaczysz jak sciecą PHILIPSy
Mam nadzieję ze wytrzymają dłużej niż pół roku bo PHILIPS +50% mi śrenio tak padał.
  
 
Cytat:
2007-11-22 15:13:28, RemikGT pisze:
Jutro zakładam u siebie zarówki ,nowośc osrama czyli NIGHT BREAKER +90% ŚWIATŁA i pytano czy ktos juz u siebie ma takowe zarówecje założone i co o nich moze powiedziec,interesuje mnie opinia na temat H4 oraz H1 ,bo chyb asię skusze na wymiane równiez drogowych.



Zrób koniecznie fotę oświetklonej drogi przed wymianą i po wymianie.
PS. Ile trzeba zabecalować za takie żaróweczkie?
  
 
załozone ,mam fote ale tylko na NIGHT BREAKERACH i fote jak w jednym jest stara a w drugim nowa , juz jestem zadowolony a jeszcze nie sprawdziłem na drodze, no w długie tez dam hihihi
  
 
o to zarzucaj fota :> zwykła vs. night breaker
  
 
Free Image Hosting at www.ImageShack.us
Po lewej żarówka NIGHT BREAKER, róznica widoczna golym okiem nie spodziewałem się aż takiej róznicy Co do oświetlenia drogi jest zdecydowanie lepiej.
Free Image Hosting at www.ImageShack.us
a tak świeca,zdjęc porównawczych nie mam ,bo nie mam kiedy tego zrobic, ale róznica jest i to cieszy ,smiało moge polecic,zobaczymy ile pociągna i jak beda swiecić długie jak włoze H1
  
 
A i dodatkowo w postioje włozyłem cool blue osrama zeby nie było róznicy w światłach
  
 
a ja sie pytam gdzie jest moderator ze ten temat tyle czasu bezkarnie na forum wisi?????!!!!
proponuje bana dla kolegi !!!!

  
 
nie ma siły, żarówki mocniejsze padają szybciej, dlatego, że żarnik jest krótszy i bardziej "obciążony".
Na allegro H4-46pln H7-55pln.

[ wiadomość edytowana przez: surec dnia 2007-11-23 08:22:22 ]
  
 
REmik drogowe masz H1 ??Ja myślałem że standardowo jest H3 długie
  
 
Panowie, OSRAM to nie Phillips - ja już jeżdzę na OSRAM Silverstar +50% niemalże rok (w przyszłym miesiącu będzie) i (odpukać) nie przepalaja się. A poprawa gigantyczna, więc Remik powinien być zadowolony z tych jeszcze bardziej. Jak się któraś skopci to też zmienie na NIGHT BRAKER'Y.
  
 
Też sie przymierzałem do tych nightbreakerów,ale ostatecznie wybrałem TUNGSRAM Megalight Plus 60%, głównie ze wzgledu na cenę i fakt,ze rok na nich jeżdzę i własnie jedna sie przepaliła Światło dają eleganckie-zdecydowanie lepsze niz standarty - az sie zdziwiłem gdy je rok temu założyłem
  
 
Ja na TUNGSRAM Megalight Plus 60% jeździłem 3 lata, jedna świeci nadal.
Wzmacniane Philisy padły mi szybko.

Jak widać nie wszystkie żarówki o polepszonej światłości szybko padają.
  
 
tez mi sie wydaje ze tungsramy sa najlepsze, cena /jakosc/wytrzymalosc
teraz mam od miesiaca philipsy x-treme + 80% i jesli jest roznica to malo zauwazalna....
  
 
Noi przy okazji wcorajszej trasy Lesno-Zgorzelec-Leszno moge juz sie wypowiedzieć na temat tyuch zarówek.Świeca zdecydowanie lepiej oświetlaja o wiele lepiej droge w szczególności róznica jest widoczna kied jedziemy drogą przez las i nic nie jedzie, zasięg naprawde bardzo dobry,światło fajniutki biełe i naprawde polecam
  
 
Noi w haloganach dzis zagościły H3 tej serii i jest rewelacyjnie, no w końcu mam porządne halogeny po malej przeróbce hihihi
ogólnie jestem bardzo zadowolony jak na razie z tego produktu