OSRAM NIGHT BREAKER-opinie - Strona 3

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Cytat:
2008-01-31 08:34:30, bagggio pisze:
Ja na takich jeżdżę od 3 miesięcy, jestem zadowolony, na zlocie w Poznaniu porównaliśmy moje Philipsa X-treme i Remika OSRAM NIGHT BREAKER różnicy nie było.


o właśnie. Dzięki, bo cena jest o 15% niższa przy Osramach. Ciekawe jak z żywotnością...ale to trzeba przetestować.
  
 
Przepraszam, że odgrzewam tak 'nieświeży' już kotlet ale nie mogłem sobie darować napisania opinii na temat tych nowych Osramów !!!
Od dawna ceniłem bardziej firmę Osram niż Philips i jeździłem na Biluxach Silverstarach +50% oraz Cool Blue. Ceniłem ich za solidniejsze wykonanie i dłuższą żywotność.......aż do teraz !!!
Niewiele ponad 3 miesięcy temu kupiłem właśnie Osram NightBreaker +90% i byłem bardzo zadowolony z koloru i jakości światła. Przejechałem na nich więc 3 miesiące i 6 tys. km i padły obie sztuki w odstępie 1 tygodnia czasu!!! To się nie mieści w głowie by Osram za takie duże pieniądze robił tak krótkotrwałe żarówki! Poprzednie wyroby czy to Osrama czy nawet Philipsa wytrzymywały mi od 6-9 miesięcy!!!
Ludzie .......uważajcie na tą "piękną" aczkolwiek nietrwałą nowość Osramu!
Dziękuję
  
 
Cytat:
2008-04-21 13:58:36, Andrew pisze:
Przepraszam, że odgrzewam tak 'nieświeży' już kotlet ale nie mogłem sobie darować napisania opinii na temat tych nowych Osramów !!! Od dawna ceniłem bardziej firmę Osram niż Philips i jeździłem na Biluxach Silverstarach +50% oraz Cool Blue. Ceniłem ich za solidniejsze wykonanie i dłuższą żywotność.......aż do teraz !!! Niewiele ponad 3 miesięcy temu kupiłem właśnie Osram NightBreaker +90% i byłem bardzo zadowolony z koloru i jakości światła. Przejechałem na nich więc 3 miesiące i 6 tys. km i padły obie sztuki w odstępie 1 tygodnia czasu!!! To się nie mieści w głowie by Osram za takie duże pieniądze robił tak krótkotrwałe żarówki! Poprzednie wyroby czy to Osrama czy nawet Philipsa wytrzymywały mi od 6-9 miesięcy!!! Ludzie .......uważajcie na tą "piękną" aczkolwiek nietrwałą nowość Osramu! Dziękuję


ja wymieniłem póki co jedna
  
 
Uważam że jak ktoś chce zeby mu świecilo to niech sobie ksenon kupi a nie jakieś garbecie
  
 
Cytat:
2008-04-22 21:53:05, szybki_krk pisze:
Uważam że jak ktoś chce zeby mu świecilo to niech sobie ksenon kupi a nie jakieś garbecie



swiete slowa
  
 
oj znam te "Ksenony"... za kazdym razem wlaczam dlugie
  
 
u mnie też nighbreakery po 3 miechach powiedziały dość, ale i tak kupie je jeszcze raz, bo dobre oświetlenie to podstawa
  
 
Odnośnie natężenia, barwy i jakości światła Osram NB +90% jestem bardzo zadowolony.......były to najlepsze żarówki z testowanych przez lata .......... lecz kosztują za dużo aby kupować je co 3 miesiące, szczególnie kiedy teraz w okresie letnim mało jeździ się o świcie i po zmroku a żarówy palą się w ciągu dnia
Przymierzam sie do przetestowania porównywalnych ponoć z NB konkurencyjnych Philipsów.......chyba jednak GT150 Power2Night.......bo Philips X-Treme Power Racing +80% są stanowczo za drogie (80zł)
  
 
Cytat:
2008-04-23 12:32:14, Andrew pisze:
.bo Philips X-Treme Power Racing +80% są stanowczo za drogie (80zł)


az tyle??
ja kupowalem pod pol roku temu za 50zl
  
 
eee to nightbrekery są tańsze 40-45 zeta komplet na allegro