BMW 7 - od kiedy spełniają normy EURO2?

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Chciałbym przywieźć z Niemiec BMW serii 7. Od którego roku spełniają one normy emisji spalin EURO 2, wymagane przy imporcie do Polski?
  
 
Podejrzewam że EURO2 powinny spełniać wszystkie siódemki
  
 
Witam.
Myślę że to pytanie powinieneś skierować do serwisu BMW
Jeżeli będziesz miał odpowiedź, napisz.

Krzysiek
  
 
Myślę, że nie powinien mieć problemu siódemki nie są tak stare, żeby się nie mieścić w normach... Ale może się myle?

Pozdrawiam
  
 
Cześć.

Jeżeli już wiesz to może byś wypowiedział się na forum
co w tej sprawie zrobiłeś.
A tak na marginesie forum służy do komunikacji i przesyłania sobie
wiadomości, a nie tylko pytania na którym jest koniec.

Pozdro
Krzysiek
  
 
Racja Krzysiek...no ale kto to zrozumie?

pozdro
  
 
o ile wiem normę EURO2 posiadają fabrycznie samochody wyprodukowane po '96
Jeżeli chodzi o starszy samochód możesz udać się do fabryki i na życzenie mogą Ci wystawic certyfikat EURO2 (jeżeli samochód taki oczywiście spełnia). Myślę, że z BMW7 nie powinno być problemów
 
 
Jeżeli chodzi o wiek - to na przykład moja, właśnie ściągana 730-stka z roku 1990 nie spełnia tej normy- potrzebny jest dodatkowy komputer (lub moduł do komputera, nie wiem na tyle dokładnie), po założeniu którego będzie już je spełniać...

Pzdr. Hubert
 
 
WIEM ŻE SĄ TAKIE UKŁADY ELEKTRONICZNE, KTÓRE SPRAWIAJĄ ŻE SAMOCHODY ORYGINALNIE NIE SPEŁNIAJĄCE EURO2 SPEŁNIAJĄ TE WYMOGI. NAZYWA SIĘ TO G-KAT I W NIEMCZECH JEST TO DOSYĆ POPULARNE. CENA TAKIEJ ZABAWKI DO MOJEJ BEEMKI (E-28 525i) WYNOSI OKOŁO 250 EURO, BEZ MONTAŻU OCZYWIŚCIE. ZAINTERESOWANYM WYŚLĘ FOTKĘ. MARCIN_RADOM@WP.PL
 
 
...PODOBNO OD 92`
  
 
Trzeba wymienić katalizator w niemczech i załatwić w urzędzie wpis do "dowodu rejestracyjnego", że spełnia EUR2 i potem modlić się aby celnik był normalny!
  
 
Trzeba wymienić katalizator w niemczech i załatwić w urzędzie wpis do "dowodu rejestracyjnego", że spełnia EUR2 i potem modlić się aby celnik był normalny!
  
 
Dzwonilem do fabryki BMW w Monachium i wiem ze E-34 spelnia EURO 2 od 1994r. Z wersją 7 może być podobnie.