Tuning / regeneracja turbosprężarek

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam!!

Przetrzepałem forum i nie znalazłem za wiele o regeneracji turbawek.
Skoro jest tyle samochodów "turbo" w naszym klubie warto poświecić wątek temacie regeneracji turbosprężarek.

Czy ktoś z was już regenerował swoją, w jakim warsztacie, ile zapłacił, ile to trwało, czy były jakieś problemy, jak wygląda ewentualna sprawa gwarancji itp., itd.

Jest parę firm zajmujących się tym tematem, lecz są na ich temat sprzeczne opinie. Może ten wątek pomoże przyszłym użytkownikom samochodów ze ślimaczkiem, lub dwoma

Ja mogę się podzielić informacją jako pierwszy.
Swoją Garrett T25, będę regenerował w poznańskiej firmie Turbotech. Co o tym sądzicie, czy macie doświadczenia w tej firmie.
  
 
Mam jeszcze jedno pytanko, więc nie będę zakładał nowego topicu. Prace nad Scoupe ruszają dalej i mam problem z orurowaniem intercoolera, moje pytanie jest takie.

Gdzie można się zaopatrzyć w dostępne materiały i czy warto robić to samemu, czy ktoś robił orurowanie w jakiejś firmie specjalizującej się w tym rzemiośle i ile za taką przyjemność zapłacił??
  
 
Jednak narazie turbinkę oddałem do:

MYSZKIERmoto-sport

Tadeusz Myszkier
83-050 Kolbudy
ul. Wojska Polskiego 50
058-682-60-88

Zobaczymy jak to bedzie...
  
 
Polecam Pana Myszkiera, były rajdowiec, bardzo miły Pan i napewno wam pomoże. Mi pomógł!! Gorąco polecam!!