[S] CB Radio Uniden 520 XL

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Na wstępie, jeśli ogłoszenie bardziej nadaje się do działu "Kupię, Sprzedam", to proszę o przeniesienie

W kwestii ogłoszenia.

CB wszyscy znają.
Stan bardzo dobry.
Wszystko się świeci, kręci i "bipa" jak powinno.
Brak widocznych rys i innych uszczerbków w kondycji.

Posiadam (chyba) nawet pudełko z papierkami, instrukcjami, i całą masą innych fajnych rzeczy, choć zmuszony bym bym je odszukać.

Radio posiada fabryczny mikrofon, za dodatkową opłatą chętnie dorzucę mikrofon aktywny Barjan (z funkcją echo). Kupiłem go za jakieś 120 PLN, sprzedam naturalnie taniej.

Cena... nie mam pojęcia.
Chętnie rozważę każdą rozsądną ofertę.

Fotki, dorzucę jak tylko je wykonam

Pozdrawiam - SpeedR
  
 
1 zł!
  
 
Za samego mica ile byś kciał??
  
 
50 pln jakpasi to pisz na priv
  
 
Cytat:
2007-11-30 17:24:44, rysiu1 pisze:
50 pln jakpasi to pisz na priv


może i podpasi. Tylko czy ten twój mic pasuje PnP do unidena 520?
  
 
Dam stówę
  
 
Poszperałem nieco w Alledrogo.pl i doszedłem do wniosku, że wg mojego skromnego zdania uczciwą ceną za Unidena będzie max. 200 PLN.

Max. napisałem celowo, gdyż jeśli ktoś bardzo się uprze jestem skory do negocjacji

Mikrofon Barjan z kolei... tu jest problem, gdyż wogóle nie znalazłem używek.
Nowy model (325 - 60 Echo) to jakieś 160 PLN. Uważam, że można pozbyć się go za 100 PLN i przy takiej cenie osobiście bym pozostał

Jestem otwarty na wszelkie sugestie, groźby i prośby

Pozdrawiam - SpeedR

P.S Jako, że się nie ukrywam, nr telefona do mnie jest w profilu.
Ostatnio nie sypiam (praca, praca ) więc nie mam nic przeciwko telefonowaniu w godzinach wieczorno - nocnych.
  
 
Wiec ponegocjujmy dam 170zł Pasi??
  
 
Cytat:
2007-12-03 14:23:04, SpeedR pisze:
..." nie mam nic przeciwko telefonowaniu w godzinach wieczorno - nocnych..."


...chyba nie wiesz co mówisz

....znaczy ...nie masz (żadnej widzem) świadomości do czego somy zdolne Tfoje Klubowe braty i siostery ...

zresztą....cza tego doświadczyć na własny skórze ....gwarantuję Ci , że nauczysz się wyłączać telefon na noc jak tylko będziesz marzył o kilku godzinach spokojnego snu ...
  
 
Cytat:
2007-12-03 14:23:04, SpeedR pisze:
(...) Mikrofon Barjan z kolei... tu jest problem, gdyż wogóle nie znalazłem używek. Nowy model (325 - 60 Echo) to jakieś 160 PLN. Uważam, że można pozbyć się go za 100 PLN i przy takiej cenie osobiście bym pozostał

Jestem otwarty na wszelkie sugestie, groźby i prośby


No dobra.
sugestia: opuść....
groźba: bo przyp...
prośba: plisss

  
 
Cytat:
2007-12-04 00:42:00, Navi pisze:
No dobra.
sugestia: opuść....
groźba: bo przyp...
prośba: plisss





Cytat:
....gwarantuję Ci , że nauczysz się wyłączać telefon na noc jak tylko będziesz marzył o kilku godzinach spokojnego snu ...



Wyzwanie Actimela podjęte

Pozdrawiam - SpeedR
  
 
Dziś polecili mi Unidena 510 za 280 zł, na allegro jest po 200. Mam narazie Cobre i Antenkę American ML-145 i Hastlera i jeszcze tam małą Midlanda chyba. Ale ta pierwsza zostanie raczej. Co na ten temat myślicie. Rozmawiałem na CB z właścicielem takiego radia i był bardzo Happy z tego
  
 
Cytat:
2008-05-17 22:07:54, Ikarus260 pisze:
Rozmawiałem na CB z właścicielem takiego radia i był bardzo Happy z tego



A Twoje radio nie działa wystarczająco? Jak działa to po co kombinować?
  
 
Mam Cobre 19DX IV i jest do d... Szumi urywa i co tylko sie da.
  
 
Cytat:
2008-05-17 22:22:37, Ikarus260 pisze:
Mam Cobre 19DX IV i jest do d... Szumi urywa i co tylko sie da.



A ktoś tutaj gdzieś pisał, że cobra jest super. W moim wypadku i tak wysokość decydowała o zakupie.
  
 
Czy Unideny zostały definitywnie zakazane w Polsce? Ja kupowałem 520 jakieś 2 lata temu i mimo że nie miały homologacji to nie było problemem z ich kupieniem. Teraz na Allegro praktycznie nie ma ofert poza kilkoma, np.:

1
2
3

Wiadomo, że chodzi o 520, ale nazwa na aukcji nie zostaje podana, coś musi być na rzeczy...

Fakt, że radio można dostać - na 19 czasem się ogłaszają, ale to jakby konspiracja...
  
 
Cytat:
2010-01-09 18:12:41, Skorupa-S1 pisze:
Czy Unideny zostały definitywnie zakazane w Polsce? Ja kupowałem 520 jakieś 2 lata temu i mimo że nie miały homologacji to nie było problemem z ich kupieniem. Teraz na Allegro praktycznie nie ma ofert poza kilkoma, np.: 1 2 3 Wiadomo, że chodzi o 520, ale nazwa na aukcji nie zostaje podana, coś musi być na rzeczy... Fakt, że radio można dostać - na 19 czasem się ogłaszają, ale to jakby konspiracja...

w sumie tak ale wystarcza Homologacja czy faktura ze radio było kupione od 2006 wstecz i niema żadnego problemu a są takie dostępne do ściągnięcia na necie bo niby uniden został wycofany po 2006 a Polskie prawo nie działa wstecz ale jak pisze większość fachowców sprawa Unidena czymś śmierdzi bo w sumie Uniden i Prezident to jedno i to samo tylko Prezident kosztuje 3razy tyle ale wystarczy rozkręcić obudowę Prezidenta a na płycie głównej jest napis UNIDEN
  
 
Cytat:
bo w sumie Uniden i Prezident to jedno i to samo tylko Prezident kosztuje 3razy tyle ale wystarczy rozkręcić obudowę Prezidenta a na płycie głównej jest napis UNIDEN



Dokładnie tak jak napisał kolega

Ja mam Unidena 520 i Antenke Sirio coś tam. Jest dobrze ale trza przestroić.
Polecam to radyjko.

[ wiadomość edytowana przez: Ikarus260 dnia 2010-01-14 22:22:21 ]