RADYJKO

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
witam w mojej Corsie nie było radia wiec zagadałem z pewnym kolesiem i dostałem za free radio od vw passata b5 kaseciaka i moje pytanie brzmi dlaczego nie wyświetla mi sie nazwa stacji na wyświetlaczu tam gdzie wyświetla sie data?????
  
 
nie wyświetla się i nie będzie bo to radyjko nie jest kompatybilne z TIDem nie wiem jakimi inaczej słowami to opisać...jak włożysz inne radio niż oryginalne to na TIDzie nie będziesz miał tych informacji...z tego co się orientuje są jakieś kosztowne myki na obejście tego...no ale raczej w przypadku twojego radia nie warte zachodu
pozdrawiam.
  
 
dzieki za informacje a kiedy włącze radio to w miejscu gdzie wyświetla sie data to data znika czy można uciąć jakiś przewód żeby data sie świeciła kiedy mam włączone radio???
  
 
kostka od radyjka składa sie z trzech takich mniejszych kostek. Pierwsza (na dole) jest od zasilania, druga od głosników a trzeica (na górze) od wyświetlacza. Jak nie podłączysz do radia tej trzeciej to na wyświetlaczu nic nie będzie ci sie zmieniac i bedziesz miał date.

[ wiadomość edytowana przez: finos dnia 2007-12-04 20:03:39 ]
  
 
dziekuje za wszystkie odpowiedzi pozdrawiam!!!!!
  
 
lae mam pewien problem bo moja kostka do radia jest zcalona co teraz
  
 
lae mam pewien problem bo moja kostka do radia jest zcalona co teraz
  
 
U mnie dało się ładnie odciać nożem, tą górna częśc kostki. Ewentualnie przewody, ale kto wie czy kiedyś ci sie nie sprzyda.
  
 
dzięki za odpowiedz finos
  
 
jest następny problem wróciłem od mojego autka i odciąłem tą górną kostke i lipa nadal nie ma daty co robić
  
 
No to znaczy ze na dolnej kosce (tej od zasilania) tez jest jakiś przewód sterowania, jedyny sposób to zobaczyc które przewody są do zasilania na radyjku(+12 do zasilania, +12 do pamieci, masa), a reszte poprostu odciać.
  
 
a nie wiesz ile przewodów trzeba odciąć ???
  
 
LINK
Tu masz opis kostki, te przewody sobie zostaw, reszte odetnij.
Acha na stronie kliknij z lewej strony na ISO, i pierwsza kostka

[ wiadomość edytowana przez: finos dnia 2007-12-05 21:52:39 ]