WOŚP

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Jako że powoli zbliża sie finał WOŚPu nasuwa sie pytanie czy coś w tym roku będzie organizowane? Jakaś parada, KJS na centrum?

Pozdrawiam
  
 
z tego co slyszalem to sa plany....
mysle ze info niedlugo sie pojawi :]
  
 
Grzes napisz wiecej jesli cos wiesz bo do mnie nic nie dotarlo.

P.S. Kawa juz dawno ci wystygla a cukier wyparowal
  
 
fajnie z checia spale laczka dla dzieciakow.
  
 
mi sie cos obilo o uszy ze 12 centrum a 13 parada stycznia 2008

[ wiadomość edytowana przez: _borys_ dnia 2007-12-03 23:39:36 ]
  
 
a kto organizuje
  
 
Cytat:
2007-12-03 23:39:05, CZUCZU pisze:
a kto organizuje

a tego to juz nie wiem
  
 
No to jak juz macie jakies plany to napiszcie dokładniej na forum Ja oczywiście zgłaszam sie do pomocy

Pozdrawiam.
  
 
Niestety ale wiecej nic nie wiem.

Miniaku jak znajde cukier to wiesz >...
  
 
Tubka powiedział ze Rzeszowiak wszystko wie co i jak. Może teraz Rzeszowiak sie z nami podzieli informacjami


[ wiadomość edytowana przez: Dragster_13 dnia 2007-12-06 21:29:59 ]
  
 
Bedzie jak co roku kjs i najefektowniejszy przejazd. A dzień puxniej parda ulicami miasta. Jak ktoś chce pomagac info dam jak już bedzie wsyztsko zooorganizowane.
  
 
I jak wiadomo już coś ???
Bo to już mało czasu zostało do WOŚPu
  
 
Cytat:
2007-12-27 17:55:54, GEOO pisze:
I jak wiadomo już coś ??? Bo to już mało czasu zostało do WOŚPu


Wyprzedziłeś mnie z tą wypowiedzią Jako że do wośpu został nie cały miesiąc to chyba coś juz ustalone jest Rzeszowiak wszystko załatwia więc niech sie wyspowiada teraz
  
 
mi wygląda że zostało 16 dni do soboty 12ego a wtedy ma sie już coś dziać
  
 
Wsyztsko jest już ustalone. 12 stycznia bedzie kjs a w niedziele 13 parada. Jeżeli ktoś chce pomagać to zapraszam na spotkanie które odbędzie sie w pierwszych dniach stycznia jeszcze napisze. Napewno sie przyda każda ręka do pomocy.
  
 
No to teraz czekac tylko na info o spotkaniu
  
 
no to znowu bedzie balowac na wospie ja w tym roku niestety nie bede pozdrawiam
  
 
Jako ze robie w "8" postaram sie zalatwic jakies darmowe jedzonko dla organizatorow. Zobaczymy co szef na to powie... Moze za jakas reklame zdecyduje sie cos zasponsorowac...
  
 
Jasne. Fajnie by było.
  
 
No wiec tak jak obiecałem. 4 stycznia w piątek spot dotyczący wośpa. Każdy kto zainteresowany lub chce pomagać to przybywajta. Godzina 20:00 na centrum. Pozdro.