WOŚP - Strona 2

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Okej zjawie Sie
  
 
Rzeszowiaczku daj mi info na koma bo bede w robocie i niewiem czy uda mi sie wyrwac. Dzieki zgory.
pozdr
  
 
Keine problem.
  
 
No i spotkanie udane, większośc ustalona, ludzie wyznaczeni, teraz czekac na sobote

  
 
No wiec takie ważniejsze zajecia ustalilismy. Jeżeli ktoś chce pomóc to zapraszam w sobote 12 stycznia o godzinie 6 rano. Każda ręka bedzie potrzebna. Jeśli chodzi o kjs to bedą zapisy do 9:45 start bedzie od 10:00. Bedą 3 przejazdy. Jeden zapoznawczy. A 2 na czas. Koszt startu to 10 zł.


[ wiadomość edytowana przez: rzeszowiak dnia 2008-01-05 11:51:28 ]
  
 
I ja sie dołącze jak zwykle .Prosze o dokłany przebieg imprezy ( co i jak jaka godz itd)
  
 
A ja będe wam życzyłnaprawde super pogody i super zabawy.
Pech chciał że na weekendzie mamy sesje i tym razem jest ujnia bo musze być.
Mam nadzieje że będzie super impreza - na parade postaram sie wpasc
  
 
hej a mógłby ktoś obudzić mnie rano żebym wstał i przyjechał coś pomóc bo budzik nie jest w stanie postawić mnie o 6 na nogi
... pozdro
  
 
Będziemy próbować.


A ja mam małe pytadnie do was. Bo o kjs trza bedzie numery startowe. Ale nie chce na kartkach papieru tego robić i drukować. Tylko pisac czymś zmazywalnym po szybie. Szybcej by poszło. I wiecie może co by było dobrym rozwiązaniem??
  
 
Kupić w papierniczym, markera zmazywalnego i po sprawie
  
 
Trasa na kjs

http://img229.imageshack.us/my.php?image=trasaer4.png
  
 
rzeszowiak jedz do kamy i za 30 zl kup taki samoprzylepny papier ktory bardzo ladnie schodzi, poprzyklejaj zawodnika na szybe i po tym pisz.
  
 
Marker zmywalny już kupiony. Dzięki PIngu za pomysł. Napewno wykorzystam go w przysłosci.


Ps. Będziesz na zlociku ??
  
 
pany o ktorej jutro parada i gdzie start?
  
 
Wszytsko wypaliło. Może nie dograne na 100 % ale jestem zadowolony z imprezy. Dziękuje wszytski co sie przyczynili do pomocy. A Grzechotnikowi gratuluje wywalczonego miescja. Pozdro.

Jutro zapraszam wszytski około godziny 14:15 na lok. Z tamtąd wyrusza parada.
  
 







  
 
No ja mam kilkaset fotek z KJSu i parady, spakuje i wrzuce na jakiś publiczny serwer
  
 
Niom i jak z tymi zdjęciami ???
  
 
http://pl.youtube.com/watch?v=o-E5UP_FRxY
  
 
Wpadlo mi dzis w rece wczorajsze echo dnia. Rzeszowiak gratuluje udanej imrezy. Niezle ze sie udalo.

Swoja droga fajnie ze lubisz jazde "na dwoch kolkach" hehe, no normalnie mnie to polozylo pod stol. Tak samo opis palenia gumy, ze niby jakiej to wprawy nie wymaga, opisane jakby do tego trzeba bylo 150 IQ a w sumie wystarczy dobrze wytresowana malpke posadzic ;p.

Dawno nie slyszalem takich bredni i bladego pojecia o temacie ze strony redaktora. To tak jakbym mial napisac prace pt. "zycie etiopczykow, a szara strefa bananowa" ;].

Wspolczuje artykulu, a imprezy tak jak pisalem wczesniej gratuluje tym co wlozyli w nia prace. Pozdr