BMW 730 "93 - help me ?

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam
mam problem a mianowicie: mam możliwość kupienia BMW 730 z 1993r. za niezłą cenę z urzędu celnego, lecz są do niej klucze ale jest jakieś zabezpieczenie elektroniczne bo nie można odpalić. Czy są jakieś zabezpieczenia w/w modelach montowane seryjnie ? Czy raczej spodziewać się jakiegoś alarmu i go rozbroić u montera alarmów ?

z góry dzięki za jakiekolwiek informacje
mimik
  
 
Cześć.
Podaj ostatnich siedem znaków nr.nadwozia.
Jakiego rodzaju masz kluczyk, opisz mi go.
Czy jest jakiś dodatkowy pilot, może oryginalny immobilizer, opisz dokładniej.

Pozdrówka
Krzysiek
  
 
Osobiście nie spotkałem się w starszych siódemkach z innymi zabezpieczeniami niż immobilajzer ale nie wiem o co może chodzić. Powinieneś dostać może jakiś pilot...chyba że to chip ale to już wyższa półka... Odezwij się opisz klucze może pomoge...

pozdrawiam Cober
  
 
Witam

Kolego, jeżeli zależy Tobie na informacji to staraj się odezwać
w miarę szybko, bo ludzie chcą pomóc a ty masz chyba to gdzieś

Pozdro
krzysztof
  
 
Ehhhh Krzychu jesteśmy skazani na brak szacuniku i lenistwo ze strony ludzi zadających pytania... mam nadzieje że kiedyś to się skończy i będzie można normalnie podyskutować

pozdrawiam
  
 
Witam
Sorki że nie odpisywałem ale dopiero przyjechałem do domku z delegacji. Co do BMW to bardziej szczegółowo będę mógł ją oglądnąć w dniu przetargu 25-07, i wtedy musze podjąć decyzje czy się opłaca ją wziąć czy lepiej spauzować. Postaram się szybciej załatwić nr klucza o którym pisaliście, może to coś pomoże w rozpracowaniu bryczki, pilota do alarmu brak, otworzyć auto można ale nie odpala. Jeżeli byłby to immobilajzer to czy można go „obejść” ?

Wielkie dzięki za info, i jeszcze raz sorry.
Pozdrawiam
mimik
  
 
Cze

No mimik, żeby to się więcej nie powtórzyło.
Czekamy na info.

Pozdrawiam
Krzysiek
  
 
no sporo do tego przetargu...
  
 
Cze

Cober, zrobię drugi pomiar z innym kolegą i innym stoperem.

Pozdro
  
 
oka czekam na odzew...

dzięki i pozdrawiam