Jakiej Firmy opony do Corolli 1.6

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Poradzcie jakiej firmy wybrac opony? Toyota Corolla 1.6 175/65R14 Poprostu mam dylemat Kleber/Firestone/Bridgestone/ ograniczaja mnie koszty do 650zl za 4szt Ktore by byly najlepsze doradzcie Dziekuje

[ wiadomość edytowana przez: Marc12 dnia 2007-12-11 20:13:26 ]

[ wiadomość edytowana przez: Marc12 dnia 2007-12-11 20:14:33 ]
  
 
[quote]
2007-12-11 20:10:55, Marc12 pisze:
Poradzcie jakiej firmy wybrac opony na zime? Toyota Corolla 1.6 175/65R14 Poprostu mam dylemat Kleber/Firestone/Bridgestone/ ograniczaja mnie koszty do 650zl za 4szt Ktore by byly najlepsze doradzcie Dziekuje


  
 
Jeśli zimowe to polecam te co mam teraz.
Kleber Krisalp HP
Jak znajdziesz w promocji to się zmieścisz w tej kwocie.
Rok temu za komplet 185/65r14 dałem ~750zł. Jak narazie nie miałem poślizgu na nich

W letnich się nie orientuje "od nowości" mam Pirelli P2500 i też nie narzekam.
  
 
Mój brat ostatnio też kupował Klebery na zimę. Ponoć dobre i niedrogie - zakup przez internet, ale nie wiem dokładnie gdzie. Co do rozmiaru to może raczej 185, zeby sie to lepiej drogi trzymało. Niby na zimę mówi się że powinny być węższe ale ja żałowałem że takie kupiłem a nie szersze.
  
 
Ja moge polecic Klebery , mam Krisalp 3 i moim zdanie sie bardzo dobrze spisują. Snigi w Alpach na nizszych pułapach tez nie sprawiały im problemu . Własnie do Corolki tez szukam takich , albo Krisalp 3 albo Krisalp HP. Musze wywalić z niej Hankook`i w440 bo są niezbyt rewelacyjne na sniegu.

Co do letnich to nie polecam Kleberów ani GoodYerow zwłaszcza HydrGrip , nizebyt rewelacyjne opony na mokrym jesli chodzi o te pierwsze a te drugie to szkoda gadać nawet.