Co zabrać w dłuższą trasę... - Strona 3

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Cytat:
2003-07-09 21:54:21, Jeff_Colby pisze:
...A tam mi mówią, że do gaźnikowych Polonezów są trzy rodzaje linek: jak się nie mylę długa, krótka, z mechaniczną(?) regulacją.


Ja mam jeszcze gorzej, bo do mojej scierry, trzeba dorabiac linke sprzegla, a kazdy "fachowiec" od linek chcial zebym mu przyniosl stara/stara poleciala pod samochodem i wystrzelila Dopiero po wlasnych pomiarach kazalem dorobic linke na wymiar, bez regulacji w pancerzu od 19,d bo jest dluzsza. Teraz mam nauczke i woze ze soba zapas.
  
 
Cytat:
2003-07-09 23:04:10, Ronaldo pisze:
Cytat:


Ja mam jeszcze gorzej, bo do mojej scierry, trzeba dorabiac linke sprzegla, a kazdy "fachowiec" od linek chcial zebym mu przyniosl stara/stara poleciala pod samochodem i wystrzelila Dopiero po wlasnych pomiarach kazalem dorobic linke na wymiar, bez regulacji w pancerzu od 19,d bo jest dluzsza. Teraz mam nauczke i woze ze soba zapas.


O Sierrce to dużo wiem, ponieważ ojcicec miał ten samochód przez wiele lata 1.8D Kombi. Straszna padlina, w szczególności silnik, reszta ujdzie. Ale wracając do tematu jak to jest z tą linką gazu, który rodzaj powinienem mieć?