Toyota corolla 1.8D

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
witam! mam pytanko gdzie moge dostac nadwozie do toyotki corolli 1.8D 87' (E albo E9????????
czy trudno jest takowe nadwozie dostac???
  
 
Witka .Chodzi tobie o używkę jak miewam?
  
 
Hehehe zabawne pytanie ) Swoja droga to ciekawe ile by kosztowało podwozie do mojego takie oryginalne i nowe) To chyba jedyna rzecz jaką nie mają w ASO Toyoty) Pozdro.
  
 
Piter, podejrzewam, że jest do ściągnięcia, jednak wątpię, czy chciałbyś je zapłacić
  
 
Cytat:
2008-01-12 22:17:15, marcinm pisze:
Piter, podejrzewam, że jest do ściągnięcia, jednak wątpię, czy chciałbyś je zapłacić


Ano dokładnie
Proponuje poszukać na Allegro, szrot-placach, giełdzie (ale tam to raczej ciężko)
  
 
Witam .Zdałem takie pytanie bo mnie eoti skołował.Dziwi mnie że pyta gdzie takie nadwozie dostać.Kolega mieszka w Łasku koło Łodzi,a więc powinien poszukać w swoim mieście Łasku ,w którym jest szrot i to całkiem niezły z japońcami.A jeśli by tam nie znalazł to zapraszam do Łodzi na ulicę Gerberową to są Mileszki do ulicy Pomorskiej.Jeden z najwiekszych chyba szrotów z japońcami w województwie Łódzkim.Pozdrawiam
  
 
na wiosnę w zeszłym roku miałem przykra przygode z głupim małolatem w pandzie w skutek czego przeszukałem spory kawałem internetu i okolicznych szrotów

potrzebowałem maski i lewego błotnika, ale przy okazji patrzyłem sobie co , gdzie i za ile... generalnie można znaleźć wszystko kwestia ceny

acha sporo jest także nowych zamieników, oddzielna kwestia jest niestety jakość ich wykonania...