MK4 wyloty rs turbo

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
czy ma ktos moze flansze, albo jakis opisany szkic dziur do wlotow z rs turbo ??
pytam bo znajomy przywiozl mi dzis wloty z UK a niestety maska, ktora mialem kupic (rs turbo bez wlotow) u nas, juz poszla w swiat i bede zmuszony ciac moja

az sie pochwale tak mi sie morda cieszy



Jezeli nikt nie ma to moze chociaz fotka maski bez zalozonych wlotow ?? glownie chodzi o mocowania cz zostawic "prostokaciki" pod sruby cz moze jakos inaczej??

Jak nie to bede modelowal z tektury a tego chcialbym uniknac...


[ wiadomość edytowana przez: Zioo dnia 2008-01-21 19:40:46 ]
  
 
nie ma nikt nawet zdjecia maski z wyjetymi wlotami ??:/
  
 
ratujcie mnie przed wycinanka z tektury
  
 
jutro moge ci zrobic jakies dokladne foty, albo pomierzyc czy cos...
powiedz co by sie przydalo
  
 
wyloty
  
 
Cytat:
2008-01-20 23:13:02, Bandziorno pisze:
jutro moge ci zrobic jakies dokladne foty, albo pomierzyc czy cos... powiedz co by sie przydalo



najbardziej przydalo by mi sie foto z dziurami bez wylotow jak tam mocowania wygladaja
juz troche myslalem jak by to zrobic ale wolalbym zobaczyc jak to wyglada w originale
bo tak pomiezyc to bedzie ciezko a napewno nie szybko


Cytat:
2008-01-21 11:22:03, Lachu8v pisze:
wyloty



no fakt wyloty nie wloty zaraz zmienie
  
 
maska ma wytłoczone uchwyty pod mocowanie tych wylotów-cięzko bedzie wyciąc i zrobić tak żeby wyglądało na oryginał
  
 
Cytat:
2008-01-22 16:41:10, Lachu8v pisze:
maska ma wytłoczone uchwyty pod mocowanie tych wylotów-cięzko bedzie wyciąc i zrobić tak żeby wyglądało na oryginał



domyslam sie ze one nie moga byc na masce tylko czesciowo schowane

narazie patrzac na nie ...


By zioo at 2008-01-22

prosze sie nie smiac glosno ale nie umiem malowac w paincie
  
 
masz linka
ja u siebie wycinałem i mam przyklejone wloty.
  
 
posluze sie zdjeciami pewnego (bylego?) klubowicza....







ps.Ja tez chcialem juz w mojej masce wycinac otwory ale troche szkoda mi jej sie zrobilo bo raz ze jest w nienagannym stanie (a wycinanie mogloby troche wygiac maske w miejscu ciecia) a dwa ze znalazlem maske z rst

ale jak znaczylem juz gdzie w ktorym miejscu maja byc otwory to posluzylem sie wygluszeniem maski z rst i poprostu odrysowealem je sobie ;]
  
 
mam jeszcze cos takiego

  
 
Cytat:
2008-01-22 23:56:01, nowypn pisze:
masz linka ja u siebie wycinałem i mam przyklejone wloty.



klejem do szyb za 24 zl czy jakims innym wynalazkiem i czy szpachlowales je potem ?

z tego co widze na zdjeciu to powinienem dac rade tak wyciac i zagiac blache do mocowan

jezeli chodzi o moja maske to w sesie mechanicznym jest bdb ale lakier tragedia (pasta tempo zamias polerowac to rozmazuje ) wiec nawet jak by jakies znieksztalcenia wynikly z podginania blachy pod mocowania da rade doszpachlowac lekko przed malowaniem

[ wiadomość edytowana przez: Zioo dnia 2008-01-23 17:37:37 ]