Ibiza

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Siemka po długiej nieobecności mam zaszczyt pochwalić sie nowym nabytkiem SEAT IBIZA 1.9 TDI 110KM ŻÓŁTY. Jest po prostu wspaniały czadowo przyspiesza ma twarde zawieszenie i zajebiście trzyma się drogi. Zdjęcia będą niebawem.
PZDR.

Zapomniałem dodać że na wyposażeniu ma klime ABS i elektryke


[ wiadomość edytowana przez: Burger dnia 2007-11-07 09:32:16 ]
  
 
Fotka z trasy

  
 
No gratuluje zakupu i oby jezdził jak najdużej Do tego TDI czyli bardzo podatny na mody i ekonomiczny
  
 
jaka wersja gt czy cupra ?
z tego co widze to gt czyli nawet fajne autko
gratuluje zakupu
jesli bedziesz zmienial lampki na jakies angelsy to chetnie odkupie od Ciebie te lampki h1
  
 
Fajny furacz. Ładny kolor do tego ciemne szybki i jest gitesss. Za niedługo sie sprubujemy.
  
 
Fajna.
pozdr.
  
 
WERY NAJS KAR

Burger niech sie kolka kreca jak najlepiej. Autko spox. Gratki za zakup i do spotkania na swiatelkach IBIZA vs IBIZA
  
 
Wersja GT a co do lampek będe zmieniał i nie ma problemu żebym ci odsprzedał.
Minio trzymam za słowo.
pozdr
  
 
furka przepieknagratulacje z zakupu teraz tylko fele odemnie kup i bedzie extra pozdro
  
 
mam mały dylemacik nie wiem. Jak wam sie wydaje które lepiej bedą pasowały do żółtej IBI
BLACK
CHROM
  
 
BLACK
  
 
a mi się wydaje że lepsze byłoby dołożenie / uzbieranie kaski i zaprowadzenia autka do jakiegoś czarenia od ropy ) chyba że to osobne plany )
ale jak już ma byc wybór to szedłbym w czarne )
PS. gratki furki ) Burger dieslem ;D spodziewałem się że jakieś 2.0 Cupra ;D
  
 
Black i bedzie pozytywnie.
  
 
BLACK!!!
  
 
Cytat:
2007-11-09 19:39:10, Grochu15 pisze:
a mi się wydaje że lepsze byłoby dołożenie / uzbieranie kaski i zaprowadzenia autka do jakiegoś czarenia od ropy ) chyba że to osobne plany ) ale jak już ma byc wybór to szedłbym w czarne ) PS. gratki furki ) Burger dieslem ;D spodziewałem się że jakieś 2.0 Cupra ;D



Czareń od ropy też jest w planach, a co do diesla sam sie sobie dziwie.
Jadąc dzisiaj do Sandomierza z prędkością 80km/h spalił tylko litre ropki a 2.0 wieło by więcej.
  
 
IBIZA & PALIO

Prawa autorskie zastrzeżone. Nielegalne kopiowanie i rozpowszechniania itp itd zabronione. (noworoczny żarcik)

[ wiadomość edytowana przez: Burger dnia 2007-11-19 01:34:52 ]
  
 
Co to za muza Pany w tym filmiku ?
  
 
Cytat:
2007-11-19 16:01:55, Dragster_13 pisze:
Co to za muza Pany w tym filmiku ?


Jinusean - Peel Off
pozdr.
  
 
fajne autko, można wiedzieć ile za nie dałeś?
  
 
Cytat:
2007-12-31 15:26:13, ksysiuu pisze:
fajne autko, można wiedzieć ile za nie dałeś?


12,000 + opłaty.