Telefon z GPSem

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
kto z was jest na czasie z telefonami

ponieważ mój siemens odmówił mi posłuszeństwa to rozgladam się za nowym telefonem
i chciałbym aby miał on w sobie GPSa
ale i żeby nie był drogi (ha jak to zawsze sie chce)
co proponujecie z tych najtańszych i tych srednio cenowo
  
 
Ja mam siemensa SXG75, 500zł w porywach, ma wszystko łącznie z wbudowanym gps'em, chodzi na linuksie, z tego co wiem nie ma doskonałego softu względem gpsu na ten telefon, poza tym to straszna cegła
  
 
narazie siemensów mam dość
i chyba odpuszczę sobie tego GPSa
i kupie jakiegoś sonyericsona w granicach 300zł
  
 
Cytat:
2008-01-27 09:37:01, Suchy pisze:
narazie siemensów mam dość i chyba odpuszczę sobie tego GPSa i kupie jakiegoś sonyericsona w granicach 300zł



Kup jakis kom , zeby w przyszlosci mozna bylo do niego dokupic modul gps ( 250-300zl) i wgrac mapy , ja wlasnie sobie zrobie gpsa w lecie


od takich parchow mozna nawet zaczac
allegro.pl/item303025030_idealna_nokia_6600_symbian_gps_wroc_raty_serw_gsm.html


[ wiadomość edytowana przez: CzapCzap dnia 2008-01-27 12:19:57 ]
  
 
Panowie, telefonik z Symbianem (system operacyjny), w miare dużym wyświetlaczem, bluetooth, karta pamięci 1gb, dla przykładu Nokia E50 (obecnie posiadam), na allegro nówki można kupić już za 500-600zł ale może być również w abonamencie za duzo mniejsza kase (chyba widzialem i za 50zl, sam za tyle kupilem w plusie na przedłużeniu umowy, tylko negocjować z nimi trzeba, do tego odbiornik GPS np. Navibe bluetooth(wielkości zapalniczki benzynowej) allegro cena z dziś 129zł, program i mapy ściągamy z neta i komplet już gotowy do działania
Akurat ta nokia ma już wgrane jakieś oprogramowanie do GPS ale ja jeszcze nie zdazylem nabyć tego odbiornika(deficyt budżetowy, z tego co czytałem po forach taki zestaw daje sobie spokojnie rade, polecam poczytać w google
Pozdrawiam
  
 
myślałem o SPV C500 ale nie sam juz nie wiem
  
 
a co myślicie o czymś takim klik
  
 
Ja to nie wiem , dla mnie musi byc logo nokii tam
  
 
a n70?
  
 
Cytat:
2008-01-30 23:10:41, Grzesiek pisze:
a n70?


a dasz mi 4 stówki extra
  
 
jak wygram w totka to dam pincet
  
 
Ja osobiście wole Nokie, aha jedna rada, nie kupujcie nokii z symbianem w erze, wgrywają jakąś wersje robioną pod nich, która jest zaje***cie wolna, oszaleć można a jak spróbujecie wgrać fabryczny soft nokii to o ile wiem bedziecie musieli zmieniać product code a wtedy gwarancja operatora idzie sie paść...:/
  
 
Cytat:
2008-01-30 23:15:53, Suchy pisze:
a dasz mi 4 stówki extra



no wlasnie n70 , teraz to tanie jak barszcz , a stowki znajdziesz
  
 
ja sam mam leciwą bądź co bądź 6600, mimo niezbyt wielkiego wyświetlacza mapy widać całkiem przyzwoicie.

Pozdrawiam

P.S. serdecznie witam (pierwszy post na forum)