[S] Prawie kompletny dół od 2.0 DOHC

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Sprzedam prawie kompletny dół od 2.0 DOHC - najchętniej w całości - blok o symbolach 138AR1 - z wszelkich danych to ritmo 125TC , na tłokach płaskich ale za to wg tego co jest na nich napisane to 84.56 więc po 3 szlifie , stan gładzi cylindrowych ok , prawie brak progów. Blok jest przerobiony do DF lub Poloneza - ma łapy z argenty,poduszki z poloneza, sprzęgło wygląda jak prawie nówka, miska głęboka ze 132, koło pasowe i stopka oleju z wyjściem na wspomę, czujnik pod digiplexa z przodu.
Blok ma ponadto wałek pośredni , lekkie koło od tegoż wałka.
W cenie za wszystko dorzucę pompę wody ale leżała chwilkę, brak napinacza i górnego mocowania alternatora, dolne jest.
Niestety nie zaglądałem na panewki,stan wałka pośredniego oraz nie mogę dać żadnej gwarancji że coś nie jest pęknięte w bloku - wizualnie wygląda to ok. Jedyna wada to zsunięty wieniec zębaty na kole zamachowym (po wprasowaniu powinno być ok bo sam wieniec wygląda dobrze).

Cena 250 zł (możliwa niewielka negocjacja ceny).
Preferowany odbiór osobisty gdyż waży to ok 70kg.
  
 
Ponieważ muszę posprzątać w piwnicy a zostałem do tego przymuszony - cena 120 zł tak jak jest z pompą wody.

Jakby ktoś jeszcze chciał to mam chłodnicę oleju z garbusa - cena 20 zł.
Mam 2 sztuki foteli Inter Grocklin Standard - po 20 zł/szt. (są sfatygowane troszkę ale cena chyba przystępna,najlepiej sprzedam komplet)

Prawdopodobnie w tym miesiącu będą do sprzedania kompletne hample z argenty na swap - tarcze , klocki , zaciski po regeneracji , płyty montażowe - cena 120 zł za komplet.
  
 
mogiem poprosić foty tego dohca a właściwie jednej dobrej foty cylindrów no i może grocklinów też.
  
 
Kupuje blok, tylko podaj jakis telefon, żebym mogł zadzwonić.

Pozdro!

Wik
  
 
Dalej masz to na sprzedaż czy już poszło ????
  
 
Dół silnika poszedł, nadal leży chłodnica oleju oraz grokliny
  
 
Czy w skład tej chłodnicy wchodzi chłodnica , węże i chłodniczka ( lub mocowanie pod filter ) Jak masz jakieś fotki to wrzuć. Pozdrawiam