(TEMAT PREZENTACYJNY) LEKKIE ELEMENTY SAMOCHODOWE Z LAMINATU

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam, zakładam ten temat w celu zaprezentowania potencjalnym zainteresowanym mojej oferty. Prosiłbym jednocześnie, aby ewentualne zapytania i komentarze kierować do mnie na priv. Mam jednocześnie nadzieję, że temat nie będzie przeszkadzał użytkownikom strony forumowej TGR

UPRZEJMIE PROSZĘ O NIE DOPISYWANIE WŁASNYCH UWAG W POŚCIE BY POZOSTAŁ PRZEJRZYSTY !


[ wiadomość edytowana przez: HNT dnia 2008-01-27 20:57:56 ]
  
 
Witam, mam do zaprezentowania niespełna 2kg klapę przednią do Cinquecento w wersji standard, klapa może być przygotowana w lakierze podkładowym czarnym lub szarym matowym, może być polakierowana w kolorze nadwozia, może mieć także zainstalowany w niej wlot powietrza.







prezentuję także ofertę bocznych wlotów powietrza do 126el, standard (dostosowane do małych bocznych kratek ).
2szt w standardowej wersji (bez lakieru i bez siatki alu). Mogą być przygotowane także w wersji takiej jak na poniższych fotkach.









Fotki klapy w wersji "bambino" wrzucę do końca tygodnia

fotki poszerzek do 126 już gotowych powinny być do 2 tygodni.
  
 
Klapa przednia w wersji specjalnej EVO, przeznaczona do FIATA 126, pasująca do wszystkich wersji z wyjątkiem ostatnich- el/elx (ze względu na inne, bardziej łagodne krawędzie)

Klapa przeznaczona jest głównie do 126 swap z chłodnicą zamontowaną w bagażniku w miejscu koła zapasowego (tuż za pasem przednim).

Standard:
klapa z wylotami przygotowana do lakierowania (wygładzona) ale bez podkładu/lakieru. Dostosowana do montażu na 4 zapinkach, bez zawiasów (1 sposób zamykania)

Opcje:
- lakier podkładowy czarny lub szary
- lakier podkładowy + lakier finalny (pod kolor samochodu, w którym ma być używana)
- 2 sposób zamykania- zawiasy seryjne + zapinki przy podszybiu
- 3 sposób zamykania- zatrzaski wsuwane w rynienkę przy podszybiu + zapinki w części przedniej
- siatka ALU w otworach wylotów powietrza





Wlot powetrza dachowy dedykowany do 126. Przeznczony do kazdego auta, montowany w celu poprawy wentylacji kokpitu, zwłaszczapolecany do aut z zamontowanymi na stałe szybami z poliweglanu/plexi w drzwiach, na wzór samochodów WRC/ S-1600/ S-2000

Standard:
wlot jako odlew wyrównany pod lakier

Opcjonalnie:
- wlot może być wykonany z carbonu (na zdjęciach)
- lakier podkładowy szary/ czarny
- lakier podkładowy + lakier finalny pod kolor auta w którym bedzie montowany
- 1 sposób montażu- zalane szpilki umożliwiające przykręcenie wlotu od wewnatrz auta do dachu
- można wlot zamontować także na stałe- np za pomoca kleju do wklejania szyb samochodowych (wtedy nie są montwane ww. szpilki)

W planach jest także wewnętrzna część wlotu, z tzw mieszalnikiem z regulowanym kierunkiem nawiewu.









  
 
Wlot dedykowany do samochodu Mitsubischi Lancer EVO VI. Wlot montowany jest tylko z prawej strony przedniego zderzaka tuż przed kołem.





Po niewielkich przeróbkach można go wykorzystać w wielu samochodach np. jako wlot / wylot powietrza na masce, karoserii itp.





[ wiadomość edytowana przez: HNT dnia 2008-02-06 01:05:23 ]
  
 
KLAPA BAMBINO Wersja z zawiasami i seryjnymi kratkami i w czarnym podkładzie.












[ wiadomość edytowana przez: HNT dnia 2008-06-09 23:23:03 ]
  
 
Zestaw do Fiata 126 swap z chłodnicą z przodu:



  
 
Powrót po dłuuugiej nieobecności.

Tym razem debiut długo zapowiadanych poszerzek do Fiata 126p własnego projektu.
Za przykładowy model posłużyła karoseria mojej nadal nie rozpoczętej rajdówki, raczej mało estetyczna, ale do celów demonstracyjnych wystarczy.

Poszerzki są dedykowane przede wszystkim do modeli 126 standard, komfort, FL. (z przetłoczeniem bocznym) bez znaczenia czy wąskie, czy szerokie błotniki.

Prezentowane poszerzki są w przykładowym lakierze, standardowo będą oferowane bez lakieru, bez podkładu, ale wyrównane pod lakierowanie.

Mam nadzieję że przypadną do gustu

Komplet:





Odległość między oryginalnym błotnikiem i poszerzką:



rzut z góry:


































  
 
Witam
Mam pytanko , a mianowicie czy nadal Wykonujesz części z Laminatu ?