LAGUNA Z KAMERKA !!!!!!!!

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
No to trzeba zaczac sie bac.
Po stalowce i okolicy zaczela smigac srebrna lagunka na RZ blachach.
Dwoch kolesi na czarno ubranych bez kamizelek wiec niezbyt sie rzucaja w oczy.
Oby szybko sobie od nas poszla jak mieleckie mondeo.
  
 
ktory model?
  
 
Ten nowy model laguny..... sam sie na niego naciołem na stacjiii.
  
 
Hatchbak model II

Ciekawe czy kreca tylko w dzien czy maja kamerke z mozliwoscia krecenia w nocy.

[ wiadomość edytowana przez: MINIO dnia 2008-02-05 12:28:39 ]
  
 
przykro mi... stalówka dostała to autko... z dość pewnego źródła wiem..
1. ma możliwość kręcenia w nocy ale tylko na oświetlonych drogach
2. 2.0 T tam siedzi +/- 200 koni

Minio złapali cię ?
  
 
trzeba bedzie po prostu uwazac jeszcze na lagune i tyle
  
 
Ta laguna juz jakiś tydzień (*może troche lepiej) smiga po stalowej
  
 
Trza teraz modzić coś z moca bo jak ona ma 200 koniów to baty na cwiare dostane ładne...... A napewno bedą podpuszczać.
  
 
Jak sobie poradzic z natretem
  
 
Cytat:
Minio złapali cię ?


Na szczescie nie, ale znajomy mi mowil o tej lagunie ze ma do nas przyjsc a dzis ja widzialem kolo orlena jak trzepali kolesia.
  
 
kilka punktów które przemawiają że nie ma się czego bać.. o ile ma się głowe na karku.
1.większość kierowców jeżdżących tym nie ma żadnego przeszkolenia więc.. ( jak widać na załączonym przez tomka filmie.. choć kozaki.. 170 km/h po zakrętach.. dobry wyczyn. )
2.tak na zdrowy rozum auto będzie na banka popylać po obwodnicy i na trasie na TBG bo tam mało komu schodzi z budzika 1.20 zł
i ostatecznie całego energetyka....
3.nie trzeba oglądać "Uwaga ! Pirat " .żeby rozmyśleć że będą łapać tych powyżej >30 km/h więc zdjęcie nogi gazu na najszybszych trasach nie jest chyba problemem..
4.przyjmijmy że autko czasami będzie też proszone o wycieczki krajoznawcze na moje tereny więc ...
5.na czarno ubrani... hmmm jeśli się nie myle to muszą mieć jakikolwiek pozor munduru.. więc albo biała koszula albo niebieska... a spotkanie typów dwóch elegancików trzymających się nam kurczowo dupy w nowej Lagunie na stw o obcych numerach jest równe trafieniu na otwartą telelinie..
6. nie przesadzajmy że będziecie każdemu dawać się podpuszczać . na światłach zauważysz auto , wystarczy spojrzeć. no nie ma ch$% we wsi żeby nie zczaili na ciebie..

mimo wszystko lepiej oglądać się za siebie.. jeśli będe wiedział co najcześciej patrolują to kiedyś poinformuje
  
 
Cytat:
2008-02-05 17:27:19, tomeQ_ pisze:
Jak sobie poradzic z natretem


super czeski chcieli zatrzymac gosci i postawic mu mandat przy okazji narazajac zycie innych ludzi. BOMBA nie ma to jak inteligencja w mundurze
  
 
140koni zadne 200
  
 
skąd wiesz ? pytałeś panów władców.. przy obecnej polityce policji kupowanie 140 konnej kabaryny mija się z celem.. choć ich tam nic nie wiadomo..


[ wiadomość edytowana przez: Grochu15 dnia 2008-02-08 22:59:59 ]
  
 
Cytat:
2008-02-05 18:33:39, Grochu15 pisze:
...tak na zdrowy rozum auto będzie na banka popylać po obwodnicy i na trasie na TBG bo tam mało komu schodzi z budzika 1.20 zł i ostatecznie całego energetyka....


Dzisiaj na cb mowili ze ta lagunka stala na Lipie wiec sie bedzie zapuszczac i w inne rejony
  
 
o ile ten film jest autoryzowany to ja dziekuje za taka policje. dla mnie szok, jak mozna wyprzedzac na zakrecie w praco i to w nocy.... sami na tym filmie daja przyklad jak jezdzic. to ze chca kogos zlapac, ok, ale to nie sa strzaznicy texasu zeby narazac innych. wystarczy jakas zablakana owieczka na rowerze i po niej, a co dopiero mowic jak by wyskoczyl bus lecacy zza granicy z brudnymi swiatlami. i jak tu mozna mowic "zero tolerancji" ?
  
 
z kadwiesz ze ma " 2.0 T tam siedzi +/- 200 koni "????
  
 
po rzeszowie śmigają takie lagunki... a o ile pamiętam na sr.pl ktoś się wypowiadał że sprawdzone/zapytane że tam takie cuś siedzi.. choć nie wiem , nie znam się zarobiony jestem...
przy tym jak policja teraz szpanuje kupując mocne autka ( przykład Meganek Sport , Vectr Turbo ) to opcja bardzo prawdopodobna..
miał ktoś już przyjemność z nim rozmawiać ?
  
 
W sobote wracalem z gieldy z sandomingo i zciagneli kogos w turbi kolo cmentarza
  
 
trzeba na nich uwarzac... siostra cioteczna w zeszla sobote na energetykow od tych "milych panow" zarobila 400 zl i 10 punkcikow... napisalem "milych panow" bo jak sama stwierdzila to ja przepuscili a pozniej cieli za nia a pozniej tachy mili byli jak by sie umowic chcieli... wiec trzeba uwazac... ale nie tylko na lagune... ostatnio kreca sie coraz czesciej... na trasie na rzeszow starszy zalapal 200 zl i 4 punkciki co chcieli mu dac 300 zl i 6 pkt... wiec bojcie sie... i miejcie radyjka w pogotowiu...

[ wiadomość edytowana przez: kaskader dnia 2008-02-26 18:02:52 ]