LAGUNA Z KAMERKA !!!!!!!! - Strona 2

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Chłopaki motyw sprzed godziny.
Jazda na dwa auta trasa ze stalowej na Jastkowice.
Szef zasuwał Ravką a ja jechałe mza nim i na Cb zaśmiałsię ze jak cos to on płaci.
Jadę około 600 m za nim na wysokosci zakrętu jastkowice zarzecze skręcam na jastkowice i za nim bo ostro poszedł do przodu.
Ja za nim a z daleka widziałem w lusterku światełka ale myslalem jakies dresy sie spieszą.
Po kilometrze patrze zbliżają się swiatła i po hamulcach i przepisowa jazda.
A oni pod zderzak i podpusczali.W połowie jastkowic wyminęli i zatrzymują do kontroli. Gadka szmatka ile pan jechał mówie że 110 a miły starszy pan że on miał 140 i nie mógł mnie dogonić ( 200 koni to oni tam nie mają w żadną strone)
Suma sumarum nie nagrali mnie na wymaganym dystansie bo tam są zakręty - dzięki bogu.
Sprawdzili mnie alkomatem i życzyli więcej rozwagi bo brakło 4 sekund i byłbym nagrany i 500 zł nie moje.
CB miałem włączone i nikt nie mówił że jeździ tam lagunka - także na Cb nie ma co liczyć zresztą oni mają cb w aucie.
Także jest lipa konkretna, a swoją drogą fajna ta lagunka sprzętu elektronicznego tam jest od groma.
I pamiętajcie pomiar jest na potwierdzonym dystansie drogi to nie fotoradar dzięki bogu
  
 
W niedziele w gorzycach czarna vectra na RZ, tez trza uwazac bo niewiadomo gdzie sie zapuszcza
  
 
jak sie odbywa taki pomiar, wie ktos moze?

chodzi mi o max odleglosc od filmowanego pojazdu i ewentualny dopuszczalny kat (w zakretach)
  
 
Czarek 200 metrów max do zderzaka oczywiscie.
w momencie gdy wchodze w zakret hmm z 45-60 stopni pomiar jest przerywany - tak na tasmie to wygladało.
  
 
to sa dane potwierdzone czy takie "na oko" ??
  
 
potwierdzonych nie ma.
No chyba ze zadzwonisz na komende zapytac sie
  
 
wczoraj sie z nimi mijałem ale zawsze musza zjechac na komende punkt 13:00 takze jest chwila odpoczynQ ::


[ wiadomość edytowana przez: Rafauu dnia 2008-02-28 12:12:57 ]
  
 
a orientuje sie ktos jak to na Rzeszy wyglada? jakie autka po tym miescie smigaja? bo pisal ktos ze lagunki.. ale moze jakies konkreciki :>
  
 
W Rz sie nie orientuje, ale widziałem w Tarnobrzegu Misiow co trzepali goscia (mieli opla vectre niebieskiego)
  
 
No i wlasnie dlatego ze dostali nowego miskowoza do tbg to lagunka przywedrowala do nas bo wczesneij tam filmy krecila.
  
 
Jak ja tu dawno nie zagladalem.... w kazdym razie i ja cos dopowiem...wczoraj widzialem Lagune...na Orlenie przy Staszica...oczywiscie zatrzymali jakiegos goscia - z tego co widzialem to z samochodu wyszla mloda PANI policjant w czarnych spodniach i blekitnej koszulce z krotkim rekawkiem...nie mozna pominac czapki...ciekawe ile trzeba lub jak trzeba jechac zeby zasluzyc na rewizje osobista - maly poscig wchodzi w gre ?!
pozdr. dla wszystkich
  
 
ta Pani chyba często w tej Lagunce śmiga kiedyś na ozecie tez widziałem jak w zatoczce ONA kontrolowała kolesia.

hen hen dawno temu widziani byli przeze mnie w Katach . czyli zapuścili się daleko.
  
 
a ja dodam ze z wiarygodnego zrodla wiem ze komenda zamowila 8 nowych lagun ale co do wyposazenia (mam na mysli silnik) sie nie moglem dowiedziec bo sasiadka pracuje w renault i wiem a ze to kobieta to co ja silnik interesuje... ;/ a wiec mozna spodziewac sie wiekszej ilosci tych autek latajacyhc na trasie... dzisiaj widzialem jak startowala z komendy w stw a za pol godziny juz stali na ozecie i trzymali goscia...
  
 
koło piątku widzialem na stalowej kumulacje bo śmigały dwie i bawili sie panowie.
Ale i tak nic nie pobije drogi rzeszów - łsńcut czasami i po 3 - 4 auta podobno lataja na polowanie
  
 
Jakie dwie ??? O czym CZU mowisz ??? Sklonowali sie ???
  
 
No normalnie.
jeden sedan jedno kombii chyba ze sie przetransportowali w dwóch kierunkach jednoczesnie.
Tyle że to kombii było ewidentnie gościnnie bo po chwili juz poszło w kierunku tarnobrzega za jakims aucie
  
 
miedzy stw a tbg jezdzi ciemny opel vectra C na rzeszowskich blachach.
  
 
Hmmm.... to niedobrze, ze tak sie dzieje. Czesto latam w Bieszczady przez przez te okolice. A i juz mi blysnelo w Rzeszowie raz przy 110 na 50 :-/ czekam teraz na foto.