Filtr przecipyłkowy e34 1990r

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
czy w e34 z klimą jest filtr przeciwpyłkowy i gdzie ewentualnie go szukać POZDRAWIAM
  
 
Poszukiwania powinieneś zacząć os wpisu tego tematu w klubową wyszukiwarkę!!!Było już o tym szukaj za schowkiem...
  
 
przeszukałem całe wnętrze pojazdu-czy możliwe aby go nie było wcale -słyszałem opinie ,że w 1990 r. nie był montowany
  
 
a od czego są wątki zaznaczone jako priorytetowe? wystarczy poczytać, np TEN
  
 
i tak nie wiem czy jest ten filtr czy go nie ma ale dzieki
  
 
sprobuje ci pomoc

zdemontuj schowek, masz tam obudowane czrnymi palstikami rzczy rozne.
plastiki te posciagaj. pod nimi zoabczysz taka prawie biala z dziwnym pokretlem pokrywke. Pod nia powinien byc filtr przeciwpylkowy.
Jesli nie szukamy dalej.........
Zaraz przed ta pokrywka masz czarna wystajaca obudowe przykrecona licznie srubami.
Odkrec to, tam jest nagrzewnica, przed nia powinien byc filtr przeciwpylkowy.
U mnie wlasnie tak bylo, jednak jak masz klime to bedziesz pewnie mial pod ta biala pokrywka


Pozdrawiam!
  
 
Skoro jesteśmy przy drażniącym temacie to gdzie filtr jest w E30 bo ta kwestia chyba nie była brana a samo TO niewiele pokazuje..ale skoro jest w spisie czyli filtr takowy powinien byc...
pzdr
  
 
jeśli chodzi o filtry i gdzie sie one znajduja oraz jak je wymieniac to sugerował bym wycieczke do hurtowni filtrów. Tam mają katalogi z filtrami i np Filtron zamieszcza instrukcje (z obrazkami) gdzie sie takowy znajduje oraz krok po kroku jak wymieniać. Przynajmniej u mnie w mieście tak jest.
Pozdrowionka.
  
 
Adres strony z katalogiem filtrów. Tu powinienieś znaleźć to co cie interesuje wraz z instrukcją monatżu.

www.wixfiltron.com.pl/filtron/index.php?option=com_wrapper&wrap=Katalog
  
 
Okazuje sie że w moim przypadku FILTRON nie przewiduje filtra przeciwpyłowego///
A jeżeli w TYM miejscu go podają więc chybajest.... jak mam to rozumieć ? że filtron nie robi przeciwpyłkowego do E30 czy ze go porostu nie ma...
Moze ktoś z was ma klime w E30?i wie
pzdr
  
 
kurde kup se boscha .....
  
 
kurde nie pomogłeś mi....
  
 
ty a masz ten filtr napewno czy tylko słyszałeś że go masz?
  
 
Prześledz ten wątek!!Dwa razyzamieszczałem link do stronki gdzie własnie w E30 jest filtr podany!!co nie znaczyze u mnie jest.. ale tego sie własnie próbuje dowiedziec!!
  
 
Jak jesteśmy przy filtrach to powiecie gdzie jest parownik od klimatyzacji w e-34 ponoc gdzies nie daleko filtra bo mam zamiar go wyczyścić lub wymienic zbieraja sie na nim grzyby drobnoustroje szczypie w oczy nie jakoś strasznie ale odczuwalne i nie miły zapach.
  
 
Filtr przeciwpyłkowy jest tylko w opcji z klimą trzeba odkrecic schowek od strony pasarzera i w głebi po stodku samochodu przekreca sie kruciec i go wyciąga.
Pozdro
  
 
Cytat:
Jak jesteśmy przy filtrach to powiecie gdzie jest parownik od klimatyzacji w e-34 ponoc gdzies nie daleko filtra bo mam zamiar go wyczyścić lub wymienic zbieraja sie na nim grzyby drobnoustroje szczypie w oczy nie jakoś strasznie ale odczuwalne i nie miły zapach.

są specjalne spraje do odgrzybiania i usuwania niemiłych zapachów kupujesz włączasz nawiew i pryskasz tam gdzie zaciąga powietrze i po sprawie
  
 
Preparat juz mam, czyli twierdzisz że jest za dmuchawa ok tam bede szukał, jak tylko zrobie opisze wszytko na forum. Dzieki
  
 
Witam! I ja będę się zabierał do wymiany filtra przeciwpyłowego. Ciekaw jestem czy w E-32 jest tak samo jak w E-34. Jak mi się uda, to opiszę co i jak. Na razie uzbroiłem się w porady jakie znalazłem na forum i jakoś będę próbował dotrzeć do tego filtra. Pozdrawiam.
  
 
Filtr przeciwpyłkowy w E32 i w E34 jest w tym samym miejscu.