Wolny temat, czyli spokojne rozmowy klubowiczów - Strona 69

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Arii? Wracasz na forum?

-----------------
Były
Łada 2105 r.1983
Łada 2101 r.1986
Łada Samara 2109 r.1990
Jest
Wrak Łada 2105 r. 1986
  
 
Andrzeju ja się z nim nigdy nie pożegnałem, po prostu trochę rzadziej zaglądałem i śledziłem wątki.
  
 


Polak potrafi... Ma kosztować około... ~2,50,-
  
 
Cytat:
emde pisze: Polak potrafi... Ma kosztować około... ~2,50,-



czyli 30,- za 500 ml ?!?
  
 
Weź pod uwagę jeszcze, że to 30%.
  
 
Znając "możliwości" naszej kochanej młodzieży może to być hit nadchodzącego lata.
  
 
Wygląda, jak pojemnik na mocz z zawartością i banderolą.
  
 
Poprawcie mnie, jeśli się mylę, ale coś podobnego jest chyba od dawna w Rosji?

Niech mówią i piszą co chcą, ale smak plastiku nawet w zwykłej wodzie mineralnej wyczuwam, a co dopiero w alkoholu
Wiem, że to inny rodzaj tworzywa, ale ja bym się tego nie napił. Dla mnie alkohol tylko ze szkła!
(Dopuszczam od biedy specjalny plastikowy kieliszek, ale wypijam zaraz po nalaniu.)
  
 
Ja nigdy czegoś podobnego w Rosji nie widziałem, a byłem tam sporo razy. Po drugie, u nich jest inna miara, w stakanach, czyli 200ml.
  
 
Na Słowacji takie shoty są dostępne przy każdej kasie w sklepach. Nie robi to na mnie wrażenia.
  
 
Mam pytanko mamy w klubie kogoś we Wrocławiu co jezdzi zielona 2106 bo widziałem dzisiaj w olawie
  
 
Astro, kasztanku , to była 2103. Jak można pomylić? Nie jest na forum.
  
 
Powiem Ci ten co zna te modele niepomyli ale ten co niezna pomyli. Źiguli wiem która ale te właśnie się zastanawiałem. Jakie są różnice między 6-3
  
 
Cytat:
2015-06-21 22:10:40, Astro2107 pisze:
Mam pytanko mamy w klubie kogoś we Wrocławiu co jezdzi zielona 2106 bo widziałem dzisiaj w olawie



A nie widziałeś przypadkiem bordowej?
  
 
Cytat:
2015-06-22 07:57:32, Astro2107 pisze:
Powiem Ci ten co zna te modele niepomyli ale ten co niezna pomyli. Źiguli wiem która ale te właśnie się zastanawiałem. Jakie są różnice między 6-3


  
 
No bordowej 06 nie było w Oławie.
  
 
Cytat:
2015-06-22 22:35:18, SzokoLada pisze:
No bordowej 06 nie było w Oławie.



Stała, ale nie na samym zlocie, bo ludzie by wkładali palce w progi :/
  
 
Przesadziłeś. Ja bym wjechał. Szkoda, można było pogadać. A tak to lipa.
  
 
Cytat:
2015-06-22 23:47:14, SzokoLada pisze:
Przesadziłeś. Ja bym wjechał. Szkoda, można było pogadać. A tak to lipa.



Przy tej zielonej troche by sie chowała, zresztą nie ma na co patrzeć bo jest serio do remontu, który wkrótce mam zamiar rozpocząć. A jakoś tak nie widzi mi się żebym chwalił się czymś, co nie jest w stanie akceptowalnym nawet dla mnie.
  
 


Miał ktoś pomysł.