Legalne streety w Łodzi

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Klik moze kiedys i w stw sie uda cos takiego
  
 
I tak by nikt nie przyjechal. Lepiej sobie poogladac M jak Milosc niz patrzec na 20 sekundowe pojedynki 1.4 vs 1.6
  
 
1.4 na gazie
  
 
spotykacie sie jeszcze na Kresce??? jak tak to czy ktos rozsyla wiadomosci? tak jak to kiedys czuczu robil?
1332495 dajcie znac jak bedzie sie cos dzialo, z checia sie zjawie
  
 
Cytat:
2008-03-26 19:02:43, mmariann pisze:
spotykacie sie jeszcze na Kresce??? jak tak to czy ktos rozsyla wiadomosci? tak jak to kiedys czuczu robil? 1332495 dajcie znac jak bedzie sie cos dzialo, z checia sie zjawie


Teraz to juz chyba działa na zasadzie "o fajna pogoda, jedziemy na kreske". Jeden przekaże drugiemu smsem info i widzimy sie w lesie
  
 
spoko, tylko czy moglby ktos dawac mi znac o tym? moze i mi by udalo sie kilka autek skrecic tu ode mnie, a sam z checia sprawdzilbym moje autko, bo zadko zdarza sie aby na swiatelkach kogos spotkac nr gg 1332495a tel 510300692
  
 
Cytat:
2008-02-15 14:11:56, tomeQ_ pisze:
20 sekundowe pojedynki 1.4 vs 1.6



O przepraszam, dobre 1.4 jeździ niskie 17-tki
  
 
mariannn.... a to bmw to krotkie masz .... co do światelek to musisz trafić na dzień i na odpowiednią pore.... bo jakby nie było na weekendach zawsze mnie możesz spotkać ....
  
 
grzesiu z wielka checia chcialbym ciebie na swiatelkach spotkac a co do buni to jest to compakt wiec dlugi nie bedzie tobie grzesiek daja znac? o kresce? moze ty bys mnie poinformowal

pozdrawiam
  
 
aaaaa...... marian aka sąsiad jeśli dobrze się nie mylę .... hmm mi o kresce już nikt nie daje znać.... ale jeśli cosik usłysze to klikne ... pozdro
  
 
widze ze skojarzyles szkoda ze to forum prawie umarlo, za czasow swietnosci tutaj mona bylo sie wszystkiego dowiedziec a teraz Lipa