Corolla 1,8 D duperelki:)

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Stałem sie właśnie posiadaczem takiego czerwonego cudu z 1991 roku i mam kilka drobnych mankamentów- po pierwsze, czy ktos wymieniał żarówke w oświetleniu kabiny i wie jaka powinna być i czy łatwo dostać? To po pierwsze, a po drugie- czy konsola centralna tejże corolli jest podświetlana? Mówię o suwakach itp od nadmuchu etc, czy tam powinno byc coś podświetlone? Bo u mnie ciemno jak we wiadomej części ciała przedstawiciela wiadomo jakiej grupy etnicznej. Czy jest trudne wymienienie żarówki w tym miejscu, zakładając że wogóle ona tam istnieje. Z góry dzięki za pomoc
  
 
Hejka

konsola jest podświetlana jak najbardziej masz tam światłowód ktory oświetla suwaki, a podświetlenie zapalniczki z tego co pamiętam jest chyba oddzielnie.

a oświetlenie wnętrza to rurkowa zwykła żarówka



  
 
Cytat:
2008-02-19 23:56:17, mazur pisze:
Hejka konsola jest podświetlana jak najbardziej masz tam światłowód ktory oświetla suwaki, a podświetlenie zapalniczki z tego co pamiętam jest chyba oddzielnie. a oświetlenie wnętrza to rurkowa zwykła żarówka

Racja (widać w Carinie jest tak samo)
  
 
a zna ktoś może np sklep internetowy gdize mógłbym to nabyć:> najlepiej jakby mi ktos wskazał ta konkretną żaróweczke
  
 
konsola

podsufitka
tylko nie pamietam jaka tam jest dlugość tej żarówki
najlepiej je po wyciągnij i daj panu na stacji do łapy ze chcesz takie oooo białe dostaniesz bez problemu
  
 
Nie będę rozpoczynał nowego tematu. Mam kilka pytań bo stałem sie też posiadaczem sedana e9 1,8 d.
Czy chcąc założyć zegary od benzyny spotkam sie z jakimiś trudnościami czy kostki są takie same ( wiem że z obrotomierzem może być problem ale to nie istotne sla mnie ) ??

Czy kolumna kierownicza przy przy układzie ze wspomaganiem jest taka sama i czy wystarczy tylko założyc listwe + pompe, czy trzeba bedzie zmieniać kolumne??