Pytanko o przegląd

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Panowie, może Wy coś doradzicie...

Czy mieliscie / macie jakies problemy z przejsciem przegladu okresowego ze wzgledu na modyfikacje "sportowe"?

Od kilku dni sie meczylem w garazu zeby zrobic autko na cacy - kompletne nowe zawieszenie (komplet nowych amortyzatorow, zalozone seryjne sprezyny), nowe tarcze hamulcowe, klocki... Wszystko bez zarzutu, heble zylety... Klatki nie mam...

Pojechalem na stacje a tam na wstepie sie nie spodobalo ze nie mam foteli z tylu, szelki zamiast zwyklych pasow i wydech nieco glosny (raczej daleko mu do 93db!)

Do goscia nic nie trafialo, nawet nie wjechalem dalej...

Ktos wie gdzie na slasku (Kce i okolice) mozna liczyc na jakies zrozumienie dla usportowionych autek?

Wlozylem dzis seryjne pasy i fotele na tyl ale wydech dalej nieco glosny bo kata nie ma... Help
  
 
przyjedz do Tychow na dawnego Carmana ( teraz nazywa sie to CSF ) na przeciw TESCO. Tam na pewno przejdzie

pozdro
  
 
Dzieki za namiar Moze sprobuje tam jutro podjechac
  
 
Cześć. I jak tam przegląd? Byłem na myjni wieczorem i widziałem czarnego swifta w CSF-ie. To zapewne byleś Ty pozdro
  
 
Calkiem mozliwe
Tez pozdrawiam!

Ps. W sobote poprawilem kilka rzeczy w autku i dzis przeglad zakonczony pozytywnie Dzieki za pomoc