Spot Białostocki!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Istnieje mozliwosc zorganizowanie spotu w Białymstoku.Noclego sie znajdzie (okolo 15-20zl/doba).Miejsce do prob sprawnosciowych takze.Chetnych prosze o wpisanie sie.Termin 25-27.07.03.
  
 
Korzystajac z chwili okazji moge naswietlic calosc sprawy.Noclegi w akademiku.Proby na terenie politechniki oraz lotniska białostockiego.Mozliwosc wyzywienia na miejscu (kuchnia w akademiku, jak i rowniez porzadne (cenowo) bary).Mam nadzieje ze koledzy z warszawy mogliby sie przylaczyc w koncu nie daleko.Czekam na reakcje.
  
 
Jeszcze jedno poza noclegiem i wyzywieniem zadnych oplat.Na teren politechniki maja wszyscy wstep jak i na lotnisko.
  
 
Ehh, od 21 niestety mam tzw. "cwiczenia polowe" czyli praktyki z uczelni.
  
 
Niestety, akurat wtedy bede "wyjechany" . Ale moze przynajmniej na jeden dzien uda mi sie wpasc. Bardzo lubie i pozdrawiam Bialystok
  
 
Przeciez nie dwie osoby sa na forum.Ludzie wpisywac sie co i jak.Czekam.
  
 
Hmmm ... tak mysle, ale terminy napiete, eh . ... Jednak nie. Moze innym razem.
I pozdrawiam,
Przemek
 
 
witam
mimo ze z bialego jestem pisze sie, nocleg mam zapewniony mam tylko nadzieje ze zbierze sie ladna grupa chetnych.
pozdrawiam.
  
 
Jeżeli będę w Białymstoku i nie pojadę na Mazury to wpadnę oczywiście.
Nerwus jakby cos się zorganizowało to smsa wyślij,bo ja jutro znów wyjeżdzam i nie będzie mnie przez ok 1.5 tygodnia
Pzdr Grzesiek
  
 
niech sie zbiera.Jak cos to w przyszla srode ustalimy co i jak.Sprawy sa do zalatwienia w ciagu paru godzin.
  
 
Witam wszystkich serdecznie. Jestem nowy na Forum, więc nie wiem nawet, czy poprawnie wpisze tą wiadomość Tak więc piszę się na ten zlot, tylko prosiłbym o dokładniejsze dane na priv albo najlepiej na e-mail. Nie wiem czy dam rady na 25 i 26.07 ale na 27 to na pewno, tylko że wtedy lotnisko jest chyba trochę zajęte ale to nic.
  
 
Mysle ze jednak przelozymy ten spocik na poczatek pazdziernika.Wtedy polaczymy go z fso i moze z fiat.Gdyby cos to dam znac.