Mercedes 190 2.5-16V Evo I - takie małe pytako

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witajcie Znajomy posiada takowy samochodzik. Interesuje Nas jedna rzecz. Pomiędzy fotelami na obudowie tunelu znajduje się taki mały wyświetlacz LCD z paroma przyciskami. Ktoś z Was ma pojęcie co to jest i do czego służy?
  
 
Oj Misiek,dojdziemy co to takiego
metoda prob i bledow

cykne fotke i wrzuce tutaj zebyscie wiedzieli o co chodzi bo ja i eFeSOwiec wiemy o co kaman
  
 
Panowie dajcie fotke - z opisu to może być sterowanie do webasto.
Ale jesli auto przeszło jakies zmiany nieseryjne to i budda nie odpowie, jak nie zobaczy.



takie cuś?? Jeśli tak to proste.




[ wiadomość edytowana przez: raski dnia 2007-04-27 11:03:17 ]
  
 
ano cuś takiego

a zdjecia srodka zrobie na pewno w ten weekend i wkleje na forum,bez obawy buddo
  
 
no to jesli to cuś -` to gratulujemy Panu posiadanie webasta


też mam (choć inny model - dokładany ) i chwale sobie ten wynalazek
  
 
Cytat:
2007-04-27 19:42:30, blantan pisze:
ano cuś takiego a zdjecia srodka zrobie na pewno w ten weekend i wkleje na forum,bez obawy buddo



Kolego mala poprawka.

To nie jest 2.5 16V EVO tylko zwykle 2.5 16V (roznice sa subtelne ale jednak)

EVO I i II mialy glowice od Cosswortha i taki napis widnial na deklu od zaworow
  
 
Dekiel od zaworów został zmieniony po tym jak poprzedni właściciel go zniszczył,nie wiem jak to mozliwe ale tak sie stało,dekiel nie nadawał sie do uzytku:/
  
 
Cytat:
2007-10-09 08:54:58, KeyJey pisze:
Kolego mala poprawka. To nie jest 2.5 16V EVO tylko zwykle 2.5 16V (roznice sa subtelne ale jednak) EVO I i II mialy glowice od Cosswortha i taki napis widnial na deklu od zaworow



Samochód wygląda jak jego ciut słabszy brat 2.5-16V, ale jest to skutek pakietu stylizacyjnego (np. tylna lotka powinna być odpowiednio większa i nie powinna mieć pionowych wzmocnień). Co do dekla na pokrywie zaworów, nie wiem gdzie to wyczytałeś albo gdzie to wypatrzyłeś, ja przejrzałem zdjęcia z niemieckiego mobile.de, gdzie zarówno Evo I i Evo II są na sprzedaż i tam żaden z prezentowanych silników nie posiada takiego oznaczenia. Obudowa zaworów w jednym i drugim wypadku jest następująca:
2.5-16V MERCEDES-BENZ.