Łapa sprzęgła

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Mam takie pytanie do nie dawna jeździłem na skrzyni polonezowskiej z przełożonym dzwonem niestety wyzionęła ducha trafiło mi się kupić tanio nowiutką skrzynie piatkę do DOHC z łapą łozyskiem itp. założyłem skrzynię wszystko pasowało (wał skracany miałem juz wcześniej) do momentu przykręcania linki od sprzęgła mianowicie okazało sie że otwór na pancerz linki znajdujący się w kołnierzu nie jest w jednej linii z otworem w łapie na linke założyłem ale jest ona krzywo poza tym nie da się sprzęgła podciąganąc przez to a bierze prawie na samym dole a zakres regulacji sie skończył sprzegło jest całe nowe wiec to na pewno nie to tylko ta krzywa linka czy to noramlne że te otwory nie są w jednej lini na skrzyni był napis 131 000 SUPERMIRAFIORI ale wyglądała identycznie jak ta z książki od Poloneza 2000 no i pasowała do silnika więc z nią chyba wszystko ok tylko moze ta łapa jest jakas dziwna???
  
 


[ wiadomość edytowana przez: automatic dnia 2007-02-15 15:22:42 ]
  
 
Kurde ostatnio nie mam czasu zejsc do kanału żeby fotkę strzelić ale postaram sie jak najszybciej ale tak czy siak akcja jest dziwna
  
 
A może nie masz oryginalnej łapy do DOHC tylko jakąś z łady czy cuś?
Łapa DOHC jest dość dluga.
Tyle mi przychodzi do glowy.
Pozdro!
  
 
Otóż nad tym samym się zastanawiałem ale musiał bym zobaczyć łapę od Łady żeby się przekonać ale na pewno moja łapa nie jest od tej skrzyni niemożliwe żeby fabryka zrobiła fabrycznie nie pasującą łapę sprzęgła.
  
 
Powitac, moj wujek ma poldka caro 1.5 skrzynia 5tka. Sprzeglo lapalo mu wysoko. On byl przyzwyczajony i głeboko nie wciskal, a zawsze jak ja wsiadam to sie zapominal i wciskam na oporu.Chodzi o to ze jak sie wcisnelo do konca to sie blokowal pedal, zostawal przy podlodze. Zawsze bralem mlotek i pukalem lekko tam gdzie linka sie konczy w tą lape(to chyba lapa sie nazywa) Az ktoregoś razu, wpadlo sprzeglo i ta lapa jakby sie urwała...

Teraz pytanie co tam sie moglo urwac, macie moze jakis schemat, rysunek tego? Ktos wujkowi powiedzial ze podobno tam tylko cos wypadlo i wystarczy wsadzic :| prawda to? dzieki pozdrawiam FEFK

oho, widze ze dzial DOHC, nie zawuważylem tego w wyszukiwarce, sory




[ wiadomość edytowana przez: ZieleTDH dnia 2008-07-06 13:40:55 ]