Omegi: w dziwnym kolorze yellow & prawdziwy granat :) - Strona 33

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
z cmaxem zrobiłem już chyba wszystko, telepie dalej choć w mniejszym stopniu, przy jakiejś okazji wymienię kpl sprzęgło - to może być dwumas

a z cyklu "pośmiej się" będzie kawał

- co może zgnić w omedze?
- dosłownie wszystko, nawet górne mocowania amortyzatorów z tyłu

  
 
Cytat:
2013-06-09 14:48:39, Mr_Brayan pisze:
Panie Piotrze, czasem trzeba pytać. W dyfrze omegi jest tyle miejsca że wchodzą na stronę po 2szt uszczelniacza. Wtedy nie ma prawa lecieć nawet po 20 latach



no i trzymałem się wersji, że mam piątą omegę i wiem lepiej, i nie miałem racji

złożyłem na 1 uszczelniacz i po kilku miesiącach, czyli jakimś 1-2 tys km - leeeci znowu oleum z dyfra

ech, co za zryty beret ze mnie
  
 
hej,

Jepa rozkręciłem w celach tuningowych, zacząłem używać granata a ten coś rozrabia, więc szukam porady

1.
gaśnie, szaleją obroty na wolnych po 100-1500
krokowy i przepustnice wyczyszczone z syfu, poprawy brak.
spalanie lpg w normie czyli ~17-18/100 w mieście.
błędów nie ma, na Pb jest niemal idealnie, problem raczej z lpg.
szukać przyczyny we wtryskach / reduktorach / mapach, czy inne coś?
zimno kurde, do tego nie bardzo mam czas szukać - może jakaś podpowiedź

2.
climatronic zrobił se jaja i zasugerował, że z Omegi chce wyemigrować do Catery - zamiast wyświetlać normalne 18oC, przeszedł samoczynnie na 64oF. Jak się zmienia z F na C ? Reset wiem jak, ale zmiana ustawień...?

  
 
oki, znalazłem:
wtryski do roboty
przycisk auto przytrzymać

  
 
7gsi specjalnie dla Ciebie http://allegro.pl/audi-s8-limited-edition-d2-lift-lpg-lodz-i3771759126.html
  
 
Cytat:
2013-12-17 14:18:23, grain pisze:
7gsi specjalnie dla Ciebie http://allegro.pl/audi-s8-limited-edition-d2-lift-lpg-lodz-i3771759126.html



biorę na pniu - jest super!

...tylko wcześniej niech ktoś weźmie w opiekę Granata, i nie proponuje przy tym "ceny rynkowej = 5tysi"...
  
 
no dobra, to daje tysiac
  
 
Moje prywatne zdanie ten żółty do A8 pasuje jak kaktus na szczoteczkę do zębów.
fuj
  
 
Cytat:
2013-12-17 19:58:46, fatboy82 pisze:
no dobra, to daje tysiac


te, kolega, trza było wcześniej gadać, że to auto tylko tysiaka warte

Granat jest ładny, za tysia nie oddam, niestety ruda go wpieprza jak i inne złomegi więc może, kiedyś, zmienię zdanie...

Cytat:
2013-12-17 21:20:08, Wiktorzi pisze:
Moje prywatne zdanie ten żółty do A8 pasuje jak kaktus na szczoteczkę do zębów. fuj


faktycznie, Multipla bordo jest piękniejsza

a taki alu eSesman w manualu, to może se byc i żółty
...a na razie, to są inne problemy, jak doczołgam sie do piątku to będzie ok. Zresztą, wiesz
  
 
Cytat:
Multipla bordo jest piękniejsza


a żebyś wiedział
Po prostu żółty na takim aucie wygląda jakby mafioso na spotkanie przyszedł w żółtym garniturze

Cytat:
jak doczołgam sie do piątku to będzie ok


A jak się nie doczołgasz to będziesz miał wyrzuty sumienia i będzie wszystko na Ciebie
  
 
Za moją besię złomiarze dają 1000, konsekwentnie odmawiam. Sami przychodzą, kartki na szybę wkładają a na koniec jak mówię że się nie dogadamy to słyszę "powodzenia w sprzedaży", jakbym chciał ją sprzedać . Za tysiaka to wolę jechać na lotnisko, skatować, zedrzeć gumy do blachy i wtedy opchnąć za grosze.

-----------------
Stahu
  
 
Wiktor, mafioso może chodzić w czym se uważa, żółty garniak jest jak najbardziej spoko. Kto mu powie, że się dziwnie ubrał? Nikt raczej nie podskoczy, podobnie jak do żółtka też nie było wielu chętnych na światłach


Cytat:
2013-12-18 14:15:09, Stahu pisze:
Za moją besię złomiarze dają 1000, (...) Za tysiaka to wolę jechać na lotnisko, skatować, zedrzeć gumy do blachy i wtedy opchnąć za grosze Fatboyowi.




  
 
Ty mnie tu ideologii nie dorabiaj, a widziałeś takiego mafiosa ?
Nie pasuje mnie i już - koniec kropka

A te co nam kartki wkładają za szybę, to w sumie jedna babka która ma firmę, mnie chyba coś koło 500 pln proponowali, chyba faktycznie lepiej pojechać na lotnisko i zrobić Destruction Derby.
  
 
coś telepie mnie złomegą. Tak od 80, więcej nie jechałem ale się nasila i jest to mocne. Wrażenie jak mocno walnięta felga.

Wcześniej było ok, potem postała se miesiąc na kobyłkach bo robiłem różne pierdoły, jakies tam malowanki zabezpieczające, światła, halogenki, trochę wycieki, uszczelniacze dyfra z nowym olejem, i coś się nowego zrobiło - chyba od tego stania

nic grubego z ukł jezdnego nie ruszałem, z napędowego tylko półosie, koła sprawdzone na wyważarce i sa ok (zresztą i tak były zdjęte), co tu jest grane?!

jeszcze chyba mnie czeka wymiana chłodnicy
  
 
a klocki i tarcze nie przyrdzewialy od tego stania?
  
 
nie, tarcze i klocki są ok.

w "międzyczasie" letni zestaw 17x9" Keskin KT4 zmienił właściciela, a złomega dostała mały tuning wydechu i piękny skośnooki felunek ASA AR1 wzór BMF z fabrycznym omegowym rozstawem szpilek. Jednak zmieniam na 18", przód szeroki na 8" tył 9", czyli parapety z tyłu szersze. Zestaw w stanie jak nówka z bdb oponami, oczywiście Kumho

  
 
Panie, gdzie są foty ?
  
 
wiszą na tablicy

http://tablica.pl/oferta/alufelgi-asa-18-5x110-saab-opel-rant-et-35-CID5-ID5vmhx.html
  
 
Myślałem raczej o zdjęciu na pojeździe
  
 
Cytat:
2014-04-07 09:17:40, Pabelo pisze:
Myślałem raczej o zdjęciu na pojeździe


a po co mam ustawiać zdjęcie na pojeździe ?



...no dobra, już się nie droczę
nie ma fot, felunek zakupiony kilka dni temu, mam ostry zapiernicz z wykończeniem domu i z braku czasu latam na zimowych. Może zmienię na letnie jesienią, jak będzie chwila czasu, to zrobię ładne foty