Omegi: w dziwnym kolorze yellow & prawdziwy granat :) - Strona 34

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
hehe,

dzisiaj rano była niezła akcja - Granat zablokował na amen wąską i baardzo ruchliwą uliczkę przy szkole, zastawiając spieszących się do roboty rodziców

brak uchwytu do holowania z przodu to czasami jest prawdziwe wyzwanie

...wygląda na czujnik wału
  
 
Nie ma to jak mieć starego trupa

Pozdrawia posiadacz jeszcze starszego trupa
  
 
to co ja mam powiedziec? wszystkie razem wziete osiagnely wiek emerytalny

w swojej granatowej tez podejrzewam czujnik walu, a Twoja historia tyko mnie w tym utwierdza, skoro to moze tak nagle jebnac. Jak w koncu wrocimy do Wawy z dzialki, to to sprawdze. Jak dobrze miec drugi samochod ze sprawnymi czesciami


[ wiadomość edytowana przez: fatboy82 dnia 2014-10-15 16:28:44 ]
  
 
U mnie jak nawalił czujnik wału to po ostygnięciu silnika mogłem odpalić i jechać - do momentu aż się znowu nie nagrzał 500-1000 m


[ wiadomość edytowana przez: MarekV6 dnia 2014-10-16 18:51:49 ]
  
 
Cytat:
2014-10-16 18:50:29, MarekV6 pisze:
U mnie jak nawalił czujnik wału to po ostygnięciu silnika mogłem odpalić i jechać - do momentu aż się znowu nie nagrzał 500-1000 m



u mnie tak samo - doświadczalnie potwierdzone, że im zimniejszy tym dalej zajedzie - nawet i 5km

...na razie śmigam Sintrą (odpowietrzyłem "na strzykawkę" i działa!) no i mam powód do uprzątnięcia garażu, bo od dłuższego czasu nie zmieści sie w nim choćby Smart
  
 
taka ciekawa obserwacja po wymianie starego czujnika wału na porządny i nowy - znikły powtarzające się problemy z wolnymi obrotami

kurde, naszukałem się przyczyny jak durny a to mieszał czujnik wału
  
 
a komp nie wywalal bledu?
  
 
Cytat:
2014-11-03 16:10:35, fatboy82 pisze:
a komp nie wywalal bledu?


no wywalał, jak to na zgaszonym silniku

zero opcji na prawidłową diagnozę poza jedną - miernik w łapkę, i mierzyć czujnik jednocześnie mocno go grzejąc. Jak na zimno hula a na bardzo gorąco wariuje, to mamy sprawcę.

...granat o wiele lepiej sie też zbiera z nowym czujnikiem, cuda panie
  
 



sprzęgło w Sintrze chyba naprawione - za całe 20pln + trochę główkowania

  
 
a co bylo? za 20zł to chyba srubka sie odkrecila
  
 
Cytat:
2014-12-10 00:14:04, fatboy82 pisze:
a co bylo? za 20zł to chyba srubka sie odkrecila



a nie

podpowiedzi:




i jakas starsza fota by Ilku

kto by pomyślał, że to takie proste
testy trwają

swoją drogą, zajefajny ten autobus
mój ulubiony DD ::

[ wiadomość edytowana przez: 7gsi dnia 2014-12-12 09:25:23 ]
  
 
No coz, zal troche sciska, nastapil koniec pewnej epoki.

Nie wiem, czy zrobilem dobrze, ale... sprzedalem dzis najfajniejsza Omege jaka mialem.

Dbalem o nia bardzo - odwdzieczala sie dbajac, bym zawsze mial banana na gebie po wcisnieciu 2 najczesciej uzywanych guzikow - tc i s

Troche fotek na pamiatke

https://goo.gl/photos/4vxNb8qZ5bnh7gog8


...jakos tak mi pusto w garazu
  
 
szkoda granata, ale niech służy nowemu właścicielowi....

[ wiadomość edytowana przez: harison dnia 2017-12-02 20:16:45 ]
  
 
to kiedy kupujesz Omege A?
  
 
Cytat:
2017-12-04 00:14:30, fatboy82 pisze:
to kiedy kupujesz Omege A?



Nie planuje - mialem juz 2 fajne, starczy, a na Lotka sie nie bede porywal. Moze kiedys jakis SL r129 z epoki

Poki co przetestuje produkt ery downsizingu - rocznego focusa ecoboost z dobrym wyposazeniem (siakies kamery i inne wodotryski z podgrzewana kierowajka wlacznie).

No i zostaje 300c i 2 poJeepy 3,7 i 4,7 - takze taki calkiem eco jeszcze nie jestem