Andrew01 - Łada 1600 hillclimb edyszyn ;) VFTS-look - Strona 8

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
No to zgodnie z tym co pisałem wcześniej zaczynam wrzucać różne stare zdjęcia, których wcześniej nie publikowałem (zdjęcia będą wrzucane chronologicznie ).

No to jedziemy, od samego początku - wyjmowanie wszystkich gratów z auta:













I trochę zdjęć środka. Wszędzie pełno tego czarnego gówna które lepi się do wszystkiego. Prawdopodobnie dzięki tamu czemuś auto było w dobrym stanie blacharskim, jednak jak sobie pomyślę o usuwaniu tego to odniechciewa mi się wszystkiego













A tutaj dosyć zawczasu zaczynałem kombinować co zrobić z tymi tulejami metalowo gumowymi...





Ciąg dalszy nastąpi


  
 
Silnik wyleciał, w komorze silnika też wszystko zapaćkane czarną mazią Korozji zasadniczo brak.













  
 
No to siup











Na podwoziu oczywiście pełno czarnej brei













Nobody's perfect







  
 























  
 
Zabawy z mostem:




























  
 
Jak się sprawdza ta szpera?? Daje to coś w ogóle??
  
 
Cytat:
2010-11-07 00:01:50, Kuba2107 pisze:
Jak się sprawdza ta szpera?? Daje to coś w ogóle??


Na mokrym super daje rade, na zimę też będzie ok. Na suchym ciężko powiedzieć, narazie nie ma większych problemów z trakcją (poza takimi że w tym aucie z natury dupa lata) ale też mocy też nie ma jeszcze oszałamiającej . Ale pewnie na suchy asfalt będzie za słaba.
Kolejnym atutem tego rozwiązania jest możliwość zjechania z niewysokiego chodnika . Zawieszenie jest na tyle sztywne, że zjeżdżając z owego, jedno tylne koło jest zazwyczaj w powietrzu. Gdyby szpera nie działała to nie udało by się zjechać, a tak jedno koło pociągnie i można się wydostać z takiej pułapki
  
 
Pierwsze sprawy silnikowe



























  
 
oglądałem Ładną na youngtimer racers club i zastanawiają mnie takie rzeczy - z czego przeszczep ? :
- przekładnia kierownicza i jak to zmontowałeś ?
- łapa ?
- co to za drut przy przednim wachaczu ?
- co jeszcze przeszczepiłeś z innych pojazdów ?


[ wiadomość edytowana przez: morphio dnia 2012-04-27 19:02:39 ]
  
 
morphio, daj linka na youngtimer racers club, tez jestem ciekawy.
  
 
LINK
  
 
Mam nadzieję, że andrew nie będzie zły na mnie że wrzucam ten filmik ale jestem pełen podziwu!!!

vfts rover na przepustnicach z gsxr-a
  
 
Andrew01 jak prace ?

nic nie piszesz
  
 
Na tamtym forum temat też długo nie aktualizowany. Może po prostu auto już sprzedane lub projekt zawieszony.
  
 
szkoda bo mam milion pytań
  
 
Spróbuj na GG. A jak nie to może kto s z Krakusów obecnych i byłych ma do niego jakiś kontakt (Konriii, andrzej_krakow, Krzysiek Fleszer).
  
 
Cytat:
2010-11-07 00:01:50, Kuba2107 pisze:
Jak się sprawdza ta szpera?? Daje to coś w ogóle??



Jak to jest szpera to ja jestem kaszubska księżniczka...
  
 
No chłopaki, nie wchodziłem na forum przez chwilę bo prace nad autem były zawieszone ze względu na brak czasu. Ale od początku tego roku ruszyła w życie rewitalizacja łady .

Więcej informacji wkrótce (obiecuję ).

A jeśli macie pytania odnosnie tego co zostało opublikowane do tej pory to piszcie - odpowiem .


PS. Kaszubska księżniczka spisuje się zasjakujaco dobrze.

  
 
Coś tam się Łada turla (jeszcze nie wystrojona do końca, i przełożenie główne za długie).



[ wiadomość edytowana przez: Andrew01 dnia 2014-04-04 14:30:50 ]
  
 
hmmm coś chyba nie działa film