Gdzie usuna mi lakier z alusów ?

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Jak w temacie. Jest takie miejsce niedaleko ? jakie ceny?
Moze znacie jakies srodki oprucz scansola ktory usuwa lakier?
pozdr.
  
 
hmm wiesz podjedź do wulkanizacji w nisku od razu za bp... tam wiem że współpracują z kimś kto robi takie rzeczy... prawdopodobnie przy atsie ale nie dam sobie ręki odciąć ... a zapytać zawsze tam możesz i może to pomoże pozdro
  
 
Grzesiu jako że ząłatwiałem kolesiowi sprzet do piaskowania to chyba robi to sam
i moge go polecic profi piaskuje i maluje felgi
  
 
Malowac nie chce Tylko zedrzec stary lakier do golej felgi.. A slyszalem ze piaskowanie troche rysuje aluminium.

No dobra.. poleruje swoje felgi i zrobilem dopiero jedna a juz rece mi opadaja Chcialem przyspieszyc proces bo w takim tempie to na nastepny sezon nie skoncze. Efekt mojej jednej felgi wyglada tak...



Wszystko smigane rekami
  
 
TOBIE BY SIĘ PRZYDAŁO SZKIEŁKOWANIE
  
 
Gdzies jest tu niedaleko ktos kto to robi?
A moze znacie jakis srodek co usuwa lakier? Mam takie cos jak "scansol" ale on dobrze usuwa tylko pierwsza warstwe - bezbarwna a z lakierem i podkladem musze meczyc sie papierem wodnym
  
 
A takie urzadzenie jak wiertarka to zna ? Kupic tarcze filcowa, pomazac pasta polersko-scierna i scierac, scierac, scierac az do czystego metalu.
  
 
I tarcie scierna pasta zajmie miesiąc Mam 3 warstwy lakieru i nawet grubym wodnym idzie ciezko.
Ale moze spróbuję . Gdzie kupie taka tarcze filcowa ?

[ wiadomość edytowana przez: zoom dnia 2008-03-17 15:07:02 ]
  
 
znam gościa co szkiełkuje różne rzeczy .... do tego robi to w stalowej i nie ma firmy tylko robi to dla siebie .... zazwyczaj motorami się zajmuje i szkielkowaniem silnikow ale pogadac z nim mozna ...... jak bedziesz chcial namiary to daj znac ... pozdro
  
 
Grzesiu ten co pracuje w MZK lub MKS ??
Bo miałem kiedys wizytówke i przepiłem
  
 
O tarcze mozna pytac w sklepach typu unimet, agroma itp. ,tylko czy jest sens ? Jakby to byly 3 czesciowe bbsy z rantem sygnowane przez abartha to spoko, ale te felaszki to takie raczej do skakania po kraweznikach niz do bling bling lansu
  
 
Cytat:
2008-03-17 19:11:22, tomeQ_ pisze:
O tarcze mozna pytac w sklepach typu unimet, agroma itp. ,tylko czy jest sens ? Jakby to byly 3 czesciowe bbsy z rantem sygnowane przez abartha to spoko, ale te felaszki to takie raczej do skakania po kraweznikach niz do bling bling lansu


Jak sie nie ma co sie lubi, to sie lubi co sie ma Zawsze chcialem sprubowac to zrobic a to nie duza strata jak popsuje
A ktos Ty ? Krytyk filmowy ?
  
 
Cytat:
2008-03-17 20:14:55, zoom pisze:
A ktos Ty ?



Polak mały, z kompleksami, co zazdrosci sąsiadowi

Z tego co sie orientuje to robota jest naprawde ciezka i dlatego zastanawiam sie nad sensem polerki takiego nudnego felunku
  
 
Jak wyszkiełkujesz czy wypiaskujesz to będziesz miał jeszcze więcej roboty z polerowaniem Tlko chemicznie albo ręcznie Jest firma która bierze nie udane felgi z ATS co nie przeszły kontroli , usuwa z nich lakier i trafiają z powrotem do ATS można by poszukać namiarów tylko czy zajmą się 3 sztukami i czy to się opłaci
A polakierowac to co wypolerujesz i tak będziesz musiał.
  
 
Cytat:
2008-03-18 07:44:46, adrian323gt pisze:
Jak wyszkiełkujesz czy wypiaskujesz to będziesz miał jeszcze więcej roboty z polerowaniem Tlko chemicznie albo ręcznie Jest firma która bierze nie udane felgi z ATS co nie przeszły kontroli , usuwa z nich lakier i trafiają z powrotem do ATS można by poszukać namiarów tylko czy zajmą się 3 sztukami i czy to się opłaci


Chyba chodzi o Nirove Zapewne nie oplaca mi sie
Cytat:
2008-03-18 07:44:46, adrian323gt pisze:
A polakierowac to co wypolerujesz i tak będziesz musiał.


Nie bede lakierowal bo zmatowi mi to efekt Zapewniam ze nic sie z nimi nie bedzie dzialo Raz na sezon trzeba tylko przepolerowac i swieca sie dalej.

No coz.. biore sie za druga fele
Dzieki i pozdr.

  
 
Cytat:
No coz.. biore sie za druga fele



God bless You ...
  
 
Cytat:
2008-03-18 18:17:38, USA1 pisze:
God bless You ...



or God hates You
  
 
Cytat:
2008-03-19 20:20:20, tomeQ_ pisze:
or God hates You


You
  
 
I don't give a fuck so watch out nigga
  
 
ale macie problem ze szkiełkowaniem .Ja mam komore do szkiełkowania około roku.czuczu chyba masz skleroze że zamomniałeś