Clio II -opinie

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Proszę o opinie użytkowników clio II ( usterkowość, wady, zalety)
pozdrawiam Daniel


 
 
Z tego co wiem to serwis jest tragicznie drogi!!
  
 
Sam mam Clio II i uważam, że jest to bardzo dobry samochód. Serwis nie jest drogi. Moje Renault ma silnik 1.2 ( 60 km. ).Jest on bardzo zrywny, a w mieście pali 6,3l/100km.
 
 
Serwis renault wcale nie jest drogi.Nie mam pojęcia skąd taka opinia.Na przykład serwis Skody jest o wiele droższy.Jestem posiadaczem Renaulta (już 5 lat) i na serwis nie narzekam aczkolwiek jestem tam tylko na przeglądach.
 
 
Sam jesteś drogi koleś!!!!
Najpierw kup se renault pojeździj trochę aq potem rozpowszechniaj swoje bzdurne poglądy, zamiast mówić: "z tego co słyszałem"
 
 
Jezdzilem Clio 2 z silnikiem 1.4 RN. Naprawde suuuuper autko. Przez 3 latka (okolo 60 tys km) nic przy nim nie robilem, oprocz oczywiscie czynnosci przewidzianych w instrukcji. Chce zaznaczyc, ze jestem dosc wyczulony na wszelkiego rodzaju wady, stuki itp. Z reguly nie czekam do ostatniej chwili, az cos sie rozpadnie, tylko od razu zasuwam do mechanika. W clio ani razu nie mialem takich powodow. Teraz jezdze meganka combi i.... niestety sytuacja wyglada nieco gorzej - szczegolnie jesli chodzi o zawiszenie. Ale clio (przynajmniej moj egzemplarz) byl OK